Podążajcie za swoim przeznaczeniem z Ciri i Yennefer z Vengerbergu w Fortnite!

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 24-06-2023 13:06 ()


Czas ruszyć na nowe łowy z wiedźminką Ciri i czarodziejką Yennefer z Vengerbergu. Od dzisij do godz. 2:00 5 lipca 2023 waleczny duet będzie czekać w sklepie z przedmiotami Fortnite w ramach serii Gaming Legends. Postacie maja własne wyspy stworzone przez Team Unite we współpracy z Epic Games. Ukończcie je, by zdobyć nagrody w grze! 

  • UCIECZKA CIRI: Ucieknijcie przed Białym Zimnem, przemierzając różne światy na wyspie Ucieczka Ciri! Swój pełny potencjał w tej podróży odkryjecie, biegając, skacząc, pokonując przeszkody i przełamując własne granice. Na końcu będzie na was czekać Emotka Charakterna Ciri. Zacznijcie wyprawę z zakładki „Odkryj” lub wpisując kod wyspy 2776-4034-8400. 
  • POLE BITWY YENNEFER: Zdominujcie wrogów przy użyciu mieczy, łuków i zdolności magicznych, jednocześnie broniąc bazy swojej drużyny na wyspie Pole Bitwy Yennefer. Wkroczcie na pole bitwy i pokażcie wrogiej ekipie, co znaczy być czarodziejką! Za ukończenie wyspy otrzymacie Emotkę Wzburzona Yennefer. Dołączcie do walki przez zakładkę „Odkryj” lub używając kodu wyspy 2862-9616-5689.

Za ukończenie wysp „Ucieczka Ciri” i „Pole bitwy Yennefer” gracze mogą zdobyć Sztandar Opowieść o dwóch burzach.

  • ZESTAWY KOSMETYCZNE:  Przygotuj się do walki dzięki Stroju Ciri. W jego skład wchodzi plecak Zireael, , z którego można dobyć kilof Miecz Zireael. Opanuj tajemne sztuki dzięki strojowi Yennefer z Vengerbergu i wyposaż się w plecak Ptasia Czaszka (dołączony do stroju). Zajrzyj na bloga, aby zapoznać się z pełną listą akcesoriów!

comments powered by Disqus