EVERCORE Heroes - unikalna gra wieloosobowa oparta na rywalizacji PVE debiutuje w wersji beta

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 20-06-2023 16:50 ()


Od weteranów największych gier online w branży - League of Legends, Fortnite i nie tylko - nadchodzi nowa rozgrywka wieloosobowa oparta na rywalizacji PVE.

 

Wtorek, 20 czerwca: Od dziś gracze PC mogą wreszcie zagrać w zamkniętą betę gry EVERCORE Heroes. Po okresie szeroko zakrojonych testów w wersji alfa nowi fani mogą powitać zupełnie nową, niecierpliwie wyczekiwaną grę typu PVE z elementami rywalizacji.

Dostęp do wersji beta jest możliwy po zakupie EVERCORE Heroes Founder’s Pack, który zawiera co najmniej jeden dodatkowy klucz do dzielenia się ze znajomymi, ekskluzywne materiały, battle pass, która nigdy nie wygasa i wiele więcej.

Obejrzyj premierowy zwiastun zamkniętej bety:

Obejrzyj pamiętnik deweloperski Droga do zamkniętej bety:

Dostępnych jest kilka pakietów dla osób, które wybrały Founder’s Pack, a ich ceny zaczynają się od 19,99€ i dostępne są tylko na stronie evercoreheroes.com.

“Nasz zespół jest niesamowicie dumny, że w końcu udostępniliśmy EVERCORE Heroes szerszemu gronu entuzjastów. Z pomocą naszej społeczności stworzyliśmy naprawdę wyjątkową rozgrywkę wieloosobową” - powiedział CEO i współzałożyciel Vela Games, Travis George.

Każda rozgrywka w EVERCORE Heroes to pulsująca rywalizacja w trybie PVE pomiędzy czterema zespołami składającymi się z czterech potężnych bohaterów, których celem jest udowodnienie, że są najlepszą drużyną bohaterów na świecie.

Aby wygrać, gracze muszą wzmocnić swoich bohaterów, naładować potężne magiczne artefakty zwane Evercores, przetrwać ataki niebezpiecznych wrogów i odnieść zwycięstwo w ostatnim wyzwaniu.

Gracze będą musieli współpracować, aby pokonać inne drużyny w krytycznych momentach rozgrywki, gdzie cztery drużyny zostaną zredukowane do trzech, a następnie dwóch do finału. Ostatecznie najlepsze zespoły odnajdą odpowiedni układ i strategię, balansując pomiędzy wzmacnianiem swojej własnej siły, a utrudnianiem walki rywalizującym drużynom.

“EVERCORE Heroes to nie gra MOBA, MMO, czy gra z polowaniem na łupy” - kontynuował George. “Nasza gra łączy głębokie mistrzostwo strategiczne i bojowe z naciskiem na prawdziwie kooperacyjną grę zespołową w formacie rywalizacji.

“Wierzymy, że fanom PVE i PVP w wielu różnych gatunkach spodoba się EVERCORE Heroes, podobnie jak dziesiątkom tysięcy graczy, którzy już pomogli nam przetestować grę.”

Zamknięta beta obejmuje trzy unikalne etapy, każdy z własnymi zestawami elementów, wrogami i pojedynkami finałowymi, a także szesnaście grywalnych postaci, których więcej pojawi się w nadchodzących tygodniach.”

Więcej informacji na temat rosnącej listy bohaterów można znaleźć na stronie: https://evercoreheroes.com/heroes

Vela Games, z siedzibą w Dublinie w Irlandii, to 60-osobowy zespół złożony z weteranów branży ze studiów takich jak Riot Games, Electronic Arts, Epic Games i Blizzard Entertainment.

Studio zostało założone w 2018 roku przez: Lisę Newon George, doktorkę antropologii, wcześniej pracującą w dziale Player Insights w Riot Games; Briana Kaisera, weterana projektowania gier i narracji w studiach AAA pracującego od ponad 20 lat; Travisa George'a, który był głównym producentem League of Legends (Riot Games) podczas dziewięciu lat pracy w firmie. Aby być na bieżąco z informacjami o EVERCORE Heroes, dołącz do naszego Discorda i śledź grę na TwitterzeTikToku YouTube.


comments powered by Disqus