Kultowy marynarz Popeye od dziś w World of Warships w szczytnym celu!

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 01-06-2023 16:33 ()


Wargaming, twórcy i wydawcy wiodącego symulatora bitew okrętów World of Warships, z radością dzielą się pełnymi informacjami odnośnie współpracy z ikonicznym marynarzem Popeye. Akcja startuje już dziś i będzie trwać przez cały czerwiec, który to okres jest światowym miesiącem dla oceanów. Nawiązane zostało partnerstwo z organizacją charytatywną FORCE BLUE, która składa się głownie z żołnierzy-weteranów, a jej celem zachowywanie czystości mórz i oceanów.   

Aby wesprzeć cele statutowe FORCE BLUE i światowy miesiąc dla oceanów, Wargaming przekazuje dotację w wysokości 50 000 USD oraz 10% z przychodów netto  wygenerowanych dzięki zawartości związanej z marynarzem Popeye. Zestaw charytatywny, dostępny od dziś do końca czerwca składa się z:

  • ikonicznych animowanych postaci jako kapitanów okrętów, Popeye i Bluto, każdy z własnym podkładem głosowym,
  • dwóch flag,
  • unikatowego kamuflażu dla pancernika USS Colorado.

Wraz z tym zestawem dostępny jest również zestaw misji „Ocal ocean” z atrakcyjnymi nagrodami po ukończeniu każdego z zadań!

FORCE BLUE, organizacja charytatywna założona w 2016 roku skupia się na dwóch zadaniach – ochronie ekosystemów wodnych oraz pomocy weteranom, którzy po zakończeniu służby, nie mają już celu w życiu. Pracując wraz z naukowcami i ekologami, wykonują nowe misje na całym świecie ratując przyrodę. Przedstawiciele organizacji, współzałożyciel, aktor i amerykański marine Rudy Reyes oraz Steve “Gonzo” Gonzalez, były żołnierz amerykańskich sił specjalnych marynarki wojennej, obecnie dyrektor specjalnych projektów i wydarzeń w FORCE BLUE, będą gośćmi specjalnego streamu oraganizowanego przez World of Warships. To wydarzenie dla światowego miesiąca oceanów odbędzie się na Twitchu już 8 czerwca, a z niego dowiecie się więcej o ich codziennej pracy, współpracy przy tym projekcie oraz istocie ich działań. World of Warships ma długą historię współprac z różnymi organizacjami charytatywnymi wspierającymi weteranów i działalność non-profit.

„“FORCE BLUE jest zaszczycone partnerstwem z World of Warships na rzecz światowego miesiąca dla oceanów. Chyba nie ma jednego weterana, który nie uwielbiałby Popeye, także współpraca z nimi to wyjątkowa szansa na rozwinięcie naszej działalności,” mówi Jim Ritterhoff, współzałożyciel i dyrektor wykonawczy organizacji.

Wraz z unikatową zawartością związaną z marynarzem Popeye, do gry trafiła najnowsza aktualizacja przynosząca europejskie niszczyciele we wczesnym dostępie, premierę panamerykańskich krążowników oraz tryb konwoju. World of Warships jest największą grą o bitwach morskich, gdzie gracze mają dostęp do ponad 600 wiernie odwzorowanych okrętów z XX. wieku.

 


comments powered by Disqus