Czerwcowe premiery VOD od Kino Świat

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 31-05-2023 18:45 ()


Najnowsza odsłona przygód Asteriksa i Obeliksa, która podbiła polskie kina, pełna magii i ciepła animacja o Wróżce Zębuszce w świecie ludzi oraz brutalny koreański horror o więźniach walczących o życie na kontenerowcu.

Przedstawiamy czerwcowe premiery VOD dystrybutora Kino Świat.

 

 

ASTERIKS I OBELIKS. IMPERIUM SMOKA | 9.06

Zwiastun:

Asteriks i Obeliks zmagali się już z Juliuszem Cezarem, odwiedzili Kleopatrę, wzięli udział w Igrzyskach Olimpijskich, a nawet pili herbatkę u boku Jej Królewskiej Mości. Teraz, w piątym aktorskim filmie z serii, nieustraszeni bohaterowie wyruszą na Daleki Wschód, aby z pomocą swojego magicznego wywaru uratować chińską Cesarzową. Główne role w opowieści odegrają Guillaume Canet i Gilles Lellouche, a na ich drodze ponownie staną: władca Rzymu oraz królowa Egiptu, w których wcielili się odpowiednio Vincent Cassel oraz Marion Cotillard.

  

WRÓŻKA ZĘBUSZKA | 1.06

 Zwiastun:

Najnowszy film producentów animowanych hitów: „Ups: Arka odpłynęła”, „Ups2! Bunt na Arce” oraz kosmicznej komedii „Luis i obcy”. Poznaj czarującą historię ciekawskiej Wróżki Zębuszki, która na dobre utknęła w świecie ludzi. Czy uda jej się powrócić do krainy baśni z upragnioną kolekcją mleczaków, przekonacie się, oglądając tę wyjątkową, pełną ciepła, humoru i magii opowieść o przyjaźni i poszukiwaniach własnego przeznaczenia.

  

WILCZE STADO | 2.06

Zwiastun:

Kontenerowiec przewożący najniebezpieczniejszych kryminalistów zamienia się w pływające piekło, z którego nie da się uciec. „Wilcze stado” to mrożący krew w żyłach i naszpikowany akcją horror, który ani przez moment nie zwalnia tempa i nie oszczędza niczyjej wrażliwości. Film prezentowany był na najważniejszych festiwalach światowego kina gatunkowego: Toronto International Film Festival, Fantastic Fest, L'Étrange Festival, Sitges, San Sebastian Horror & Fantasy Film Festival oraz na polskim Splat! FilmFest.


comments powered by Disqus