Wytęż szare komórki w The Shape of Things! Dzisiaj premiera!

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 26-05-2023 18:17 ()


Hyper Three Studio wydało dzisiaj swoją najnowszą grę logiczną - The Shape of Things. Tytuł oferuje relaksującą atmosferę w zaciszu własnego przytulnego pokoju, przy rozwiązywaniu zagadek 3D inspirowanych Kostką Rubika.

Deweloper znany jest z innej gry logicznej, Tiny Lands, która ukazała się ponad 2 lata temu na Steamie, gdzie obecnie posiada 93% pozytywnych recenzji. Została też później wydana na Nintendo Switch, gdzie również miała okazję być ciepło przyjęta przez społeczność graczy.

The Shape of Things prezentuje podobny styl graficzny z ciepłą paletą barw. Rozgrywka jednak przedstawia zupełnie nowe podejście. Spójrzcie tylko na ten zwiastun, a wszystko stanie się jasne w jedyne 30 sekund ;)
 
Więcej o grze

The Shape of Things opiera się na podstawowej koncepcji znanej z Kostki Rubika, ale skupia się na rzeczywistych obiektach i ma na celu wyciszenie naszych emocji dzięki przyjaznej atmosferze. Celem jest znalezienie odpowiedniej pozycji dla każdego elementu, obracając, przesuwając lub skalując, aż skompletujemy gotowy przedmiot. Rozwiązując zagadki, zdobywasz monety w grze, które można wydać na maszynę "gacha", aby odblokować następny świat z kolejnymi łamigłówkami.
Cechy główne:
  • Bez ciśnienia i bez timerów. Po prostu wyluzuj i rób postępy we własnym tempie.
  • Niezobowiązująca rozgrywka, idealna na jeden raz.
  • Dostosuj nastrój swojego przytulnego pokoju, zmieniając pogodę i porę dnia.
  • Grywalna w 100% przy użyciu tylko jednej ręki (drugą radzimy wykorzystać do sięgania po kubek z ciepłym napojem;)
  • Przyjemna atmosfera, okraszona kojącą ścieżką dźwiękową.
  • Zróżnicowane tematycznie światy
  • Brak systemu kar. Życie jest wystarczająco trudne!

comments powered by Disqus