Spiderversum sprowadza Moralesa, miotacze pajęczyn i znacznie więcej do Fortnite!

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 25-05-2023 17:20 ()


Co prawda Spider-Man gościł już w Fortnite, ale w Spiderversum jest znacznie więcej do odkrycia. Miotacze pajęczyn Spider-Mana wracają do Fortnite: Battle Royale wraz z nowymi strojami dostępnymi w sklepie. Po ukończeniu zadań tematycznych będzie możliwość odblokowania ścieżki w lobby z nadchodzącego filmu Spider-Man: Poprzez Multiwersum.

Rozgrywka: Miotacze pajęczyn Spider-Mana wracają do Fortnite: Battle Royale pasują w sam raz do kostiumu Moralesa i znane będą jako Miotacze pajęczyny ze Spiderversum! Znajdziecie je na ziemi lub wymieńcie za sztabki u Spider-Gwen. Przydadzą się na zadania z 11 tygodnia w Battle Royale. Nagrodą za większość z nich są PD, ale za jedno otrzymacie muzykę z lobby Pajęczyny i perfumy (wersja EI8HT). Utwór będzie pochodzić z nadchodzącego filmu z nadchodzącego filmu Spider-Man: Poprzez multiwersum!

Przedmioty w sklepie: Strój Spider-Man (Miles Morales) jest dostępny z zamaskowanym alternatywnym stylem Ziemia-1610 i plecakiem Portal do Spiderversum. W zestawie ze strojem Spider-Man 2099 znajdziecie plecak Pajęcza Peleryna z roku 2099. Oba zestawy można kupić osobno lub w zestawie poprzez Spiderversum, który zawiera ekran wczytywania MEGA City Swing.

 


comments powered by Disqus