Wargaming dołącza do Warhammer Skulls Festival 2023!

Autor: Wargaming Redaktor: Motyl

Dodane: 25-05-2023 17:14 ()


Wargaming dołącza do Warhammer Skulls Festival 2023, a tym samym uniwersum Warhammer 40,000 będzie szeroko reprezentowane w grach z serii World of Tanks i World of Warships. Gracze mogą liczyć na ekskluzywną zawartość, misje, darmowe DLC, zniżki i wiele więcej. Szczegóły poniżej.

World of Tanks na PC [dostępne do 1 czerwca]

We współpracy z Prime Gaming, do World of Tanks trafia zestaw Wings of Wrath zawierający ekskluzywnego dowódcę Primaris Lieutenant Tolmeron z Blood Angels, element dekoracyjne, 3 dni konta premium, misje na mnożnik x5 i inną, ciekawą zawartość.

Gracze na Steamie mogą liczyć na darmowe DLC z nowym stylem 2D, który otrzymają po wykonaniu misji, 60% zniżki na specjalne zestawy z czołgiem KV-2 w 3D skórce „Rognarok”, styl „Mordian” oraz 7 dni konta premium.

World of Tanks Modern Armor [dostępne do 6 czerwca]

Gracze konsolowi na PlayStation i Xbox dostają za darmo zestawy startowe, które zawierają emblematy ze świata Warhammer 40,000 oraz inne dodatki. W Xbox Game Pass 31 maja pojawi się dwóch nowych dowódców czołgów oraz specjalne zestawy ze zniżkami do 20%. W grze dostępne będzie 5 nowych czołgów premium ze świata Warhammer 40,000, dwóch nowych dowódców 3D z nagranymi głosami oraz sześciu standardowych dowódców 2D. Wisienką na torcie zawartości Warhammer 40,000 w konsolowym World of Tanks Modern Armor jest debiutujący czołg Leman Russ.

World of Tanks Blitz [dostępne do 8 czerwca]

80% zniżki na 4 zestawy zawierające czołgi Vindicator i Predator Ultramarines, tematyczne awatary oraz DLC z nowym tłem do profilu na Steam.

World of Warships [dostępne do 1 czerwca]

Na Steam dostępny jest darmowy zestaw zawierający pancernik Ignis Purgatio na 7 dniowe wypożyczenie oraz kamuflaże. Powraca ceniona zawartość w postaci kapitana Grotmaza Smarta i jego niszczyciel Ship Smasha oraz okręt Ragnarok z Arthasem Roqtharem na pokładzie.

World of Warships Legends [dostępne do 2 czerwca]

Ekskluzywnie dla graczy na Xboxach zostały przygotowane dwa DLC Warhammer 40,000 zawierające dwóch unikatowych kapitanów oraz kamuflaże. DLC można kupić z 50% zniżką.


comments powered by Disqus