After Us jest już dostępne PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 22-05-2023 23:43 ()


Emocjonalna platformówka przygodowa, która stawia przed graczem wyzwanie przywrócenia życia na Ziemi od Piccolo Studio, wielokrotnie nagradzanych deweloperów stojących za Arise: A Simple Story.

Private Division i Piccolo Studio mają zaszczyt ogłosić, że After Us jest już dostępne na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Eksploruj surrealistyczny świat jako Gaia, Duch Życia, dążąc do odbudowy ponurej i zniszczonej planety poprzez ożywienie duchów zwierząt. Ta gra przygodowa z widokiem z perspektywy trzeciej osoby łączy w sobie elementy platformowe, rozwiązywanie zagadek i charakterystyczny dla Piccolo Studio styl emocjonalnego opowiadania historii, co razem tworzy niezapomniane wrażenia. Czy będziesz w stanie odeprzeć mrok i przywrócić światu nadzieję w After Us?

After Us gracze przemierzają wiele różnych ekosystemów. Będziesz stąpać ostrożnie po wąskich linach wysoko nad zniszczonym miastem, poruszać się po zdradzieckich wodach zatopionych statków i unikać śmiertelnych pułapek, jednocześnie uciekając przed czujnym okiem Pożeraczy, pokrytych ropą, potężnych przeciwników, których celem jest pochłonięcie całego pozostałego życia. Wykorzystując swoją zdolność życiową, Gaia emituje promienną energię i światło, aby odrodzić zniszczone pola uprawne, wypuszczać potężne drzewa i odblokowywać nowe ścieżki podróży.

„W After Us staraliśmy się stworzyć grę, która inspiruje i rzuca wyzwanie graczom” – mówi Jordi Ministral, reżyser gry w Piccolo Studio. „Przede wszystkim pytamy o to, jaki świat możemy po sobie pozostawić. Choć czasami wygląda to mrocznie, ostatecznie chcemy podzielić się przesłaniem nadziei i nie możemy się doczekać reakcji graczy”.


After Us do zebrania jest ponad 100 różnych dusz zwierząt. Gracze poznają ostateczne losy różnych majestatycznych stworzeń, takich jak ostatni wieloryb, ostatni orzeł w klatce i ostatni upolowany jeleń. Każde nowe środowisko stawia nowe wyzwania i opowiada historie ostatnich chwil tych stworzeń przed ich ostatecznym odrodzeniem. Oprócz tych wspaniałych duchów gracze mogą odkryć także kilka innych dzikich zwierząt, w tym koty, wiewiórki, ryby, konie i nie tylko. Po odnalezieniu zwierzęta te zaczną pojawiać się na całym świecie: pogodne, duchowe odbicia mieszkańców, którzy kiedyś wędrowali po Ziemi.

After Us zachęca graczy do odkrycia, co stało się z naszą planetą poprzez pomysłową i sugestywną opowieść z wykorzystaniem środowiska. Gracze napotkają wspaniałe widoki i rozległe, zniszczone scenerie, które zapewnią chwile refleksji. Jakie wybory doprowadziły do powstania tego pustkowia? Gracze odblokują ukryte wspomnienia, aby dowiedzieć się o tragedii i pięknie codziennego życia. Do rozwiązania są zagadki, które ujawniają wgląd w niszczycielskie działania, które doprowadziły do powstania tego świata. A ostatecznie, odkrywając te tajemnice, gracze poznają pełną historię stojącą za After Us.  

After Us  ma nie tylko bawić, ale i uczyć graczy. To tytuł, z którego premiery jesteśmy niezwykle dumni” – mówi Naomi Steele, starsza producentka w Private Division. „Piccolo Studio pokazuje swoje mocne strony i umiejętności, tworząc niekonwencjonalną grę, która z pewnością wywrze głębokie i przejmujące doznania”.

Sprawdź zwiastun premierowy After Us na YouTube

After Us jest już dostępne PC na Steamie, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S w sugerowanej cenie detalicznej 29,99 $. After Us posiada kategorię wiekową „T for Teen” przyznaną przez ESRB. Więcej informacji o After Us uzyskać można, subskrybując kanał YouTube, obserwując nas na Twitterze, zostając fanem na Facebooku, obserwując na Instagramie i odwiedzając stronę www.afterusgame.com

Private Division to wydawnictwo należące do Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ:TTWO).


comments powered by Disqus