Razer Gold dostępny w grach Supercell

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 22-05-2023 20:47 ()


Razer, globalny lider wśród lifestyle’owych marek dla graczy.

Najpopularniejsze gry studia Supercell — w tym np. Clash of Clans czy Clash Royale — są obecnie dostępne na stronie gold.razer.com. Gracz może teraz wejść na nowy poziom rozgrywki w jeszcze łatwiejszy sposób, ponieważ dzięki Razer Gold może nie tylko kupować przedmioty z wykorzystaniem waluty właściwej danej grze, ale też korzystać z szeregu innych płatnych opcji — np. z miesięcznych przepustek. Gracze zyskują w ten sposób dostęp do nowych wyzwań i nagród każdego miesiąca, a także do niezwykle bogatej gamy przeróżnych artefaktów — a wszystko to dzięki Razer Gold.

Od 23 maja 2023 r. Razer Gold oferuje 10-procentowy bonus za zakupy dokonane walutą danej gry (klejnoty) i do 8 procent bonusu, gdy gracz zakupi klejnoty lub diamenty w grach korzystając z portfela Razer Gold.

Razer Gold to pierwsza zewnętrzna platforma płatności i sklep internetowy, gdzie można kupić walutę stosowaną w grach studia Supercell, m.in. w Clash of Clans, Clash Royale, Brawl Stars i Hay Day. Zakupy waluty w grach studia Supercell są możliwe we wszystkich regionach, gdzie dostępna jest usługa Razer Gold: Azja Południowo-Wschodnia, Azja Północna, Azja Południowa, Europa, Bliski Wschód, Afryka (EMEA), Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Australia i Nowa Zelandia.

Specjalna oferta na start trwa do 18 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania zapasów. W okresie promocji gracze będą mieć również szansę wygrać limitowany pakiet gadżetów Supercell (tylko w wybranych krajach). Więcej informacji można znaleźć na stronie Razer.com.

Razer Gold ma służyć graczom jako łatwy, wygodny w obsłudze sposób na doładowanie kont w grach studia Supercell. Usługa ta to także dostęp do wielu ofert specjalnych i promocji.

Od 23 maja 2023 r. do 18 czerwca 2023 r.

Gracze mogą doładować walutę w grach studia Supercell korzystając z Razer Gold na stronie gold.razer.com. Opcja ta dostępna jest na rynkach, gdzie oferowana jest usługa Razer Gold.

Do pobrania tutaj.


comments powered by Disqus