Razer prezentuje Nommo V2 – najwyższej klasy głośniki gamingowe gwarantujące niezapomniane wrażenia dźwiękowe

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 20-05-2023 23:56 ()


Wejdź na nowy poziom wirtualnej rozgrywki dzięki nowej linii głośników komputerowych Razer, zaprojektowanych z myślą o najwyższej jakości dźwięku, a do tego oferujących podświetlenie RGB oraz stabilną łączność bezprzewodową. 

Razer, globalny lider wśród lifestyle’owych marek dla graczy, ogłosił dziś nowość w swojej ofercie komputerowych głośników gamingowych: serię Nommo V2, zaprojektowaną z myślą o trzech kluczowych parametrach: wydajności, immersyjności i łączności. Flagowy produkt z tej serii, czyli Razer Nommo V2 Pro, to zestaw ‘pełnozakresowy’, w którego skład wchodzi para głośników i bezprzewodowy subwoofer – korzystające dodatkowo z technologii THX® Spatial Audio. Całości dopełnia rewelacyjne podświetlenie Razer Chroma™ RGB, zapewniające jeszcze bardziej immersyjne wrażenia. W serii dostępne będą również inne opcje – Razer Nommo V2, czyli głośniki biurkowe z przewodowym subwooferem oraz minimalistyczny wariant Razer Nommo V2 X składający się z samych głośników. 

Nommo V2 Pro – jakość i immersyjność dźwięku na najwyższym poziomie

Nommo V2 Pro oferuje użytkownikowi to, co najlepsze – w tym 3-calowe pełnozakresowe przetworniki z aluminiowymi wtyczkami fazowymi, które zapewniają naturalne, krystaliczne czyste brzmienie. To pierwszy na świecie system komputerowych głośników gamingowych z bezprzewodowym subwooferem z membraną skierowaną w dół, co przekłada się na głębokie, przestrzenne basy – bez plątaniny kabli pod nogami. Aby przenieść wirtualną rozgrywkę na jeszcze wyższy – bardziej immersyjny – poziom, gracz może podkręcić atmosferę za pomocą systemu podświetlenia Razer Chroma RGB. 

„Obecnie definiujemy na nowo to, czego gracze powinni oczekiwać od swojego sprzętu audio” – powiedział Barrie Ooi, szef działu PC Gaming Razer. „Ale seria Nommo V2 to nie tylko dźwięk – to doświadczenie, nazwijmy to, ‘trójwymiarowe’, to pełne zanurzenie się w świecie gier, immersja całkowita. I niezależnie od tego, czy tropisz wroga w strzelance FPP, czy delektujesz się ścieżką dźwiękową w najnowszym erpegu, Nommo V2 sprawdzą się świetnie w każdej sytuacji, stanowiąc idealne dopełnienie doświadczeń wizualnych”.

Aby gracze mogli cieszyć się dźwiękiem w jak najlepszej jakości, Nommo V2 Pro został zaprojektowany jako pierwszy na świecie system głośników stacjonarnych korzystający z technologii THX® Spatial Audio, która czyni dźwięk wyjątkowo realistycznym. Po raz pierwszy w głośnikach Razer dostępne są również profile THX Game Profiles – pakiet specjalnych ustawień dźwiękowych dobranych do najpopularniejszych tytułów, takich jak Cyberpunk 2077 i Monster Hunter Rise: Sunbreak, by wydobyć z dźwięku w grze jeszcze więcej smaczków; w przyszłości obsługiwanych tytułów ma być znacznie więcej. 

Razer Wireless Control Pod – pełna kontrola na wyciągnięcie ręki

Razer wprowadza do oferty kontroler Razer Wireless Control Pod, co oznacza wygodniejszą konfigurację ustawień dźwiękowych i stabilną łączność. Klikalne obrotowe pokrętło i przycisk źródła stanowią niezwykle łatwy w obsłudze system sterowania, dzięki któremu gracze mogą szybko i wygodnie sterować ustawieniami głośności i brzmienia, czy korzystać z funkcji odtwarzania, pauzy, itp. Gdy kontroler sparuje się z zestawem audio przez Bluetooth, bateria zapewnia mu żywotność do aż 8 miesięcy. 

Kontroler Razer Wireless Control Pod jest dostępny w zestawie Nommo V2 Pro, ale będzie można również nabyć go osobno od sierpnia dla wariantów Nommo V2 i Nommo V2 X.

Nommo V2 i V2 X – dopełnienie serii

W serii Nommo V2 znajdziemy także nowe warianty Nommo V2 i Nommo V2 X. W obu wariantach występują głośniki wyposażone w dwa 3-calowe przetworniki pełnozakresowe, korzystające z technologii THX® Spatial Audio, co stanowi gwarancję najwyższej jakości doznań dźwiękowych. W wariancie Nommo V2 dostajemy przewodowy subwoofer i tylne podświetlenie Razer Chroma RGB, co przekłada się na jeszcze pełniejsze, bardziej immersyjne doświadczenie gamingowe. Z kolei Nommo V2 X to opcja minimalistyczna – dwa eleganckie głośniki wyposażone w skierowane do tyłu porty basowe, zapewniające klarowny i bogaty dźwięk w każdych okolicznościach.

Seria Razer Nommo V2 jest kompatybilna z komputerami PC, PlayStation, Nintendo Switch i urządzeniami mobilnymi. Czynie je to rozwiązaniem niezwykle uniwersalnym, co z pewnością doceni każdy gracz, któremu zależy na dopełnieniu wrażeń wizualnych dźwiękiem najwyższej klasy.

Więcej informacji na temat serii Nommo V2 można znaleźć na stronie Razer.com.


comments powered by Disqus