Epic Games Store wprowadza nagrody Epic

Autor: Epic Games Redaktor: Motyl

Dodane: 19-05-2023 23:44 ()


Przedstawiamy nagrody Epic: dzięki nim zyskasz 5% zwrotu w postaci nagród za każdy kwalifikujący się zakup w Epic Games Store. Nagrody Epic są dostępne już dziś. Tylko popatrz, jak łatwo jest zacząć! Nowy program nagród Epic dostępny jest przez cały czas, a dołączenie do niego jest darmowe i nie wymaga rejestracji. Wszyscy posiadacze kont Epic Games zostaną włączeni do programu nagród Epic w momencie dokonania zakupu. Oznacza to, że jedyne, co musisz zrobić, to kupić dowolną grę, aplikację, dodatek lub walutę wirtualną w sklepie Epic Games Store – nawet V-dolce. Od razu otrzymasz 5% zwrotu w postaci nagród Epic. Środki zostaną dodane do Twojego salda nagród dwa tygodnie (14 dni) po zrealizowaniu powiązanego z nimi zakupu. 

Po otrzymaniu nagród Epic będziesz móc zastosować zniżkę przy kolejnym kwalifikującym się zakupie albo zachować nagrody na później. Ponadto nagrody Epic łączą się z innymi zniżkami promocyjnymi oraz kuponami, a to oznacza dla graczy jeszcze większe oszczędności. Pamiętaj tylko, że nagrody Epic wygasają po pewnym czasie (po 25 miesiącach od daty ich przyznania na saldo nagród). Możesz śmiało stosować swoje nagrody i znaleźć swoją następną ulubioną grę!

Nagrody można również zdobyć poprzez kwalifikujące się subskrypcje! Aby zdobywać nagrody za aktywne subskrypcje, należy zaakceptować najnowszą wersję umowy licencyjnej użytkownika końcowego Epic Games Store. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś(-aś), możesz udać się do sekcji Ustawienia konta > Subskrypcje i zaakceptować umowę. 

Z programu nagród Epic mogą korzystać osoby uprawnione do dokonywania zakupów w Epic Games Store. Więcej informacji na temat kontroli rodzicielskiej Epic można znaleźć tutaj

Dowiedz się więcej o naszym programie nagród Epic tutaj. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami oraz Umową licencyjną użytkownika końcowego Epic Games Store.

Nie znajdziesz lepszej okazji na wypełnienie koszyka i odrobienie zaległości w grach niż podczas MEGA wyprzedaży Epic Games Store. Kolejna dobra wiadomość – wyprzedaż ta również startuje już dziś. Odbierz darmowe gry i elementy kosmetyczne, skorzystaj z fantastycznych ofert i zacznij zdobywać nagrody Epic!


comments powered by Disqus