MEGA wyprzedaż Epic 2023

Autor: Epic Games Redaktor: Motyl

Dodane: 19-05-2023 13:37 ()


Już czas! Skarbiec jest otwarty, a MEGA wyprzedaż Epic 2023 zaczyna się… teraz! 

Jeszcze więcej okazji do tego, by zaoszczędzić, w ramach jednej z największych wyprzedaży, jakie kiedykolwiek organizowaliśmy. Skorzystaj z ogromnych zniżek, nawet do 75%, na wybrane tytuły. Powraca Kupon Epic z możliwością dodatkowego zaoszczędzenia 25% na grach objętych promocją. Uruchomiliśmy też zupełnie nowy program o nazwie Nagrody Epic, który pozwala odzyskać 5% wartości zakupu i przeznaczyć je na kolejną transakcję w Epic Games Store.

To nie wszystkie niespodzianki! W ciągu najbliższych czterech tygodni podczas wyprzedaży będzie można zdobyć cztery darmowe gry i prezenty z czterech rozdań. Zaglądaj do sklepu w każdy czwartek między 18 maja 2023 r., godz. 17:00 czasu polskiego 15 czerwca 2023 r., godz. 17:00 czasu polskiego, aby zobaczyć, co nowego. 

Poniżej znajdują się wszystkie informacje na temat MEGA wyprzedaży Epic 2023. 

Kiedy odbędzie się MEGA wyprzedaż Epic 2023?


Jeśli czytasz tę wiadomość, wyprzedaż już się rozpoczęła. Trwa od 18 maja 2023 r., godz. 17:00 czasu polskiego, do 15 czerwca 2023 r., godz. 17:00 czasu polskiego. Pospiesz się! 

Jak działa Kupon Epic?


Wystarczy kupić kwalifikujące się gry, a Kupon Epic zostanie automatycznie zastosowany, dając 25% zniżki przy finalizacji zamówienia. Kupon można zrealizować podczas zakupu pojedynczego produktu albo wielu tytułów, o ile łączna wartość zamówienia po zastosowaniu wyprzedażowych zniżek wynosi co najmniej 59,99 PLN*. Za każdy zrealizowany, kwalifikujący się zakup otrzymasz automatycznie kolejny kupon! 

Z kuponu można skorzystać, aby otrzymać zniżkę na popularne tytuły AAA, m.in. The Last of Us Part IDziedzictwo Hogwartu czy niedawno wydane Redfall. Zniżki obejmują również wszystkie kwalifikujące się tytuły mające premierę w okresie ważności kuponu. Sprawdź sklepową sekcję Dostępne niedługo, aby zobaczyć, co się wkrótce pojawi. Gdy dodasz grę do listy życzeń, otrzymasz powiadomienie o jej dostępności w sklepie. 

Wszystkie niewykorzystane kupony podczas MEGA wyprzedaży Epic tracą ważność w czwartek, 15 czerwca 2023 roku, o godzinie 17:00 czasu polskiego. Zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami dot. kuponów, aby uzyskać szczegółowe informacje, w tym lokalne odpowiedniki cenowe. 

*Edycja Ultimate FIFA 23Madden NFL 23 All Madden Edition i Edycja Deluxe EA SPORTS™ PGA TOUR™ nie są objęte promocją. 
 

Otrzymuj 5% zwrotu z zakupów w ramach programu Nagrody Epic


Nagrody Epic już dostępne! Za każdy kwalifikujący się zakup w Epic Games Store otrzymasz 5% zwrotu wydanej kwoty jako środki do wykorzystania w sklepie. Kup dowolną, objętą promocją grę, aplikację, dodatek lub wirtualną walutę w sklepie Epic Games Store, a 5% wydanych środków zostanie dodane do salda nagród po upływie 14-dniowego okresu zwrotu. Nie obowiązuje minimalna kwota transakcji, a na odbiór Nagród Epic masz 25 miesięcy. To mnóstwo czasu na zaplanowanie swoich zakupów! 

Przygotowaliśmy obszerną sekcję często zadawanych pytań dotyczących programu Nagrody Epic, więc znajdziesz tam wszystkie potrzebne odpowiedzi. 
 

Co kryje Skarbiec? 


Chwileczkę… nie tak szybko. Wszystko w swoim czasie. Zdradzimy tylko tyle, że w każdym tygodniu wyprzedaży ujawniona zostanie jedna darmowa gra. Dowiesz się, jaki to tytuł, o godz. 17:00 czasu polskiego w każdy czwartek w okresie trwania wyprzedaży. Podczas ujawniania tytułu będzie publikowany blog z najważniejszymi informacjami (dostępny już teraz!), który przybliży szczegóły gry, a także podsumuje wszystkie inne rozdania z tego tygodnia. Dodatkowo... 
 

Które gry PC będą w promocji? 


Do wyboru jest mnóstwo gier, więc poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji z wyprzedaży. 

Saints Row – 55% taniej

Promocja Saints Row

Reboot Saints Row daje możliwość zbudowania przestępczego biznesu, a przy okazji zacieśnienia więzi z najbliższymi znajomymi. Jak na kryminalną piaskownicę jest to zaskakująco miła gra. Zaczynasz od tego, że musisz zapłacić czynsz, ale później Twój bohater zostaje wciągnięty w podziemne życie Santo Ileso. Dziewięć dzielnic aż kipi od misji, zadań pobocznych i starć z rywalizującymi ze sobą gangami. A ponieważ jest to Saints Row, możesz to wszystko robić, latając w wingsuicie i używając rękawic bokserskich ze sprężynami. 

Crime Boss: Rockay City – 20% taniej


Crime Boss: Rockay City to niezwykłe połączenie gry FPS i strategii, w której Twój gang walczy o przejęcie kontroli nad Rockay City. Skoki z Payday – planowanie, alarmy i strzelaniny – przeżyjesz w tej strzelance na znacznie większą skalę, starając się podporządkować sobie całe miasto! Każda kampania jest układana przez sztuczną inteligencję gry na bazie grupy modułów, co sprawia, że fabuła za każdym razem przybiera nowy, świeży kierunek. W grze występują Michael Madsen, Danny Glover, Kim Basinger i Chuck Norris. 

FIFA 23 Edycja Standardowa – 70% taniej


Piękna i doskonale opracowana gra. FIFA 23 to sztandarowy tytuł dla fanów piłki nożnej, w którym doskonale odwzorowano ponad 19 000 zawodników, 700 drużyn, 100 stadionów i 30 piłkarskich lig. Obejmuje też po raz pierwszy dwie ligi kobiecej piłki nożnej. Jest to gra spełniająca potrzeby każdego gracza, począwszy od tego, który szuka szybkiego meczu, po takiego, który przykłada wagę do indywidualnych statystyk zawodników i taktycznego ustawienia. Piłkarzy z boiska można wymienić zawodnikami z ławki, ale tej gry zwyczajnie nie da się zastąpić. 

Far Cry 6 Edycja Standard – 75% taniej



Far Cry 6 to tropikalna piaskownica, w której przyjdzie Ci się zmierzyć z republiką bananową. To gigantyczna gra o tematyce wojny partyzanckiej, w której będziesz walczyć jako rewolucjonista z okrutnym, a zarazem charyzmatycznym dyktatorem (w tej roli Giancarlo Esposito). W tej grze FPS możesz przedzierać się przez dżunglę, poznając fabułę, lub zabawić się po swojemu, korzystając z improwizowanych broni i stosując taktyki miejscowych. Masz w arsenale pistolet, który strzela płytami Macarena. Możesz też wezwać do pomocy w walce przyjaznego aligatora. 

Skorzystaj ze zniżek, darmowych gier i nie tylko podczas MEGA wyprzedaży Epic 2023


comments powered by Disqus