Najdłuższa Noc Muzeów z World of Warships!

Autor: Wargaming Redaktor: Motyl

Dodane: 14-05-2023 23:17 ()


Wargaming, twórcy i wydawcy wiodącej gry o bitwach morskich World of Warships informują o inicjatywie „Najdłuższa Noc Muzeów”, która obejmie 19 wirtualnych podróży do najważniejszych placówek marynistycznych na świecie, specjalne atrakcje dla widzów, rozmowy z ciekawymi gośćmi i wiele więcej. Od 18 maja, od godziny 12:00 na kanale Twitch World of Warships wystartuje dwudniowa transmisja na żywo z wieloma atrakcjami! 

Wydarzenie rozpocznie się w Chrowacji i Muzeum Techniki im. Nikoli Tesli, a następnie przeniesie się do Brazylii, Holandii i Chile. Nie zabraknie odwiedzin na okręcie wojennym HMS Belfast w Anglii, a następnie przeniesiemy się do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, Australii i Korei Południowej. Końcowym przystankiem będzie Hamsang Park. Obok wirtualnych podróży po muzeach na całym świecie, „Najdłuższa noc muzeów” to również projekcja filmu dokumentalnego "Surrender on the USS Missouri" wyprodukowanego przez partnera wydarzenia MagellanTVPo filmie odbędzie się dyskusja panelowa z udziałem Tima Gray’a oraz przedstawicielami instytutów Historical Naval Ships Association i United States Navy Institute. Widzowie Twitcha mogą liczyć na 3 różne, darmowe zestawy zawartości do gry. Poza tym, odbędą się quizy z nagrodami. Specjalne kody bonusowe dla nowych i obecnych graczy będą dostępne na stronach muzeów oraz ich mediach społecznościowych.

World of Warships to gra o bitwach morskich z największą kolekcją historycznych okrętów wojennych, która często wspiera muzea marynistyczne i strony charytatywne. Na wirtualnych wodach znajdziemy ponad 600 jednostek dostępnych do gry, w znacznej większości opartymi o oficjalną dokumentację i plany inżynieryjne. Ponad 50 milionów graczy na całym świecie dołączyło do społeczności wilków morskich World of Warships.

“Najdłuższa Noc Muzeów” odbywać się będzie od 18 maja 12:00 do 19 maja 5:30. Wydarzenie jest w pełni darmowe do oglądania pod poniższymi adresami:


comments powered by Disqus