„Plan na miłość” do obejrzenia na platformach VOD

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 13-05-2023 22:48 ()


Lily James, Shazad Latif i Emma Thompson w nowej komedii romantycznej twórców „Dziennika Bridget Jones” i „To właśnie miłość”. Ujmujący i pełen humoru „Plan na miłość” już do obejrzenia na platformach VOD.

Mistrzowie komedii romantycznych z wytwórni Working Title („Notting Hill”, „Dziennik Bridget Jones”, „To właśnie miłość”) przedstawiają zupełnie nowe, współczesne podejście do uwielbianego gatunku, w którym angielski styl i humor łączą się z egzotyką odległego wschodu w ujmującej opowieści o miłości, która nie zna granic. „Plan na miłość” to międzykulturowa komedia romantyczna naszych czasów, która bawi i wzrusza niezależnie od tego, skąd pochodzimy i w którym miejscu na Ziemi biją nasze serca.

Za kamerą gwiazdorskiej produkcji stanął nominowany do Złotego Globu reżyser Shekhar Kapur („Elizabeth”). W rolach głównych wystąpili: Lily James („Kopciuszek”), Shazad Latif („Pasażer”) oraz zdobywczyni dwóch Oscarów – jedyna i niepowtarzalna – Emma Thompson („Cruella”). Autorem przebojowej ścieżki dźwiękowej do filmu jest Naughty Boy – muzyk, producent i DJ, którego wielki hit „La la la” zanotował w serwisie YouTube już ponad miliard odsłon.

Jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach? Zoe (Lily James), filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety jej relacje z internetu to pasmo komicznych katastrof, które coraz bardziej niepokoją matkę dziewczyny – Cath (Emma Thompson). Dla sąsiada i przyjaciela Zoe z dzieciństwa – Kazima (Shazad Latif), sposób na ułożenie życia to zaaranżowane przez rodziców małżeństwo z piękną panną młodą z Pakistanu. Kiedy się na nie decyduje, Zoe postanawia towarzyszyć mu w pełnej nadziei podróży z Londynu do Lahore. Chcąc sfilmować ślub przyjaciela z wybraną przez rodzinę nieznajomą, sama zaczyna zastanawiać się, czy to odmienne podejście do tematu miłości może ją czegoś nauczyć?

Od dziś film można obejrzeć na platformach  Premiery CANAL+, Player, Polsat Box Go, Rakuten, UPC, PLAY, Orange, Vectra, Multimedia, Toya.

Premiera VOD: 12 maja 2023

Gatunek: komedia romantyczna

Produkcja: Anglia, 2022

Reżyseria: Shekhar Kapur („Elizabeth”, „Królowa bandytów”, „Elizabeth: Złoty wiek”)

Scenariusz: Jemima Khan („American Crime Story: Impeachment”, „Sprawa przeciw Adnanowi Syedowi”)

Obsada: Lily James („Kopciuszek”, „Mamma Mia! Here We Go Again”, „Baby Driver”), Shazad Latif („Czarne lustro”, „Pasażer”, „Człowiek, który poznał nieskończoność”), Emma Thompson („Cruella”, „Bridget Jones 3”, „To właśnie miłość”), Asim Chaudhry („Szalony świat Louisa Waina”, „Wonder Woman 1984”, „Paddington”).


comments powered by Disqus