Machine Gun Kelly w Cinema City

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 10-05-2023 13:04 ()


Jedno z ciekawszych muzycznych wydarzeń kinowych tego roku, czyli Machine Gun Kelly w Cinema City 13 maja (sobota). Przeżyj niesamowite emocje i zobacz gwiazdę podczas koncertu „Mainstream Sellout Na Żywo z Cleveland: The Pink Era” zarejestrowanego w 2022 roku. Koncerty kinowe mają niezwykłą dynamikę i wyjątkowy odbiór – perfekcyjna reżyseria filmu pozwala przenieść się w miejsce wydarzenia, ale też zobaczyć o wiele więcej.   

Amerykański artysta sceny muzycznej pojawi się na ekranach Cinema City już 13 maja o 19.00. Okryty platyną Machine Gun Kelly (MGK) zaprezentuje swój wyprzedany występ “Mainstream Sellout Tour” z rodzinnego miasta Cleveland w stanie Ohio z 2022 roku. Wieczór w kinowym fotelu, niczym w “golden circle” pod samą sceną, pozwoli przenieść się na niezapomniany, pełen akcji występ na stadionie. Widzowie zobaczą także ekskluzywne zakulisowe momenty z wyprzedanej światowej trasy koncertowej. Film wyreżyserowany został przez Sama Cahilla i jest pierwszym pełnometrażowym filmem fabularnym z serii niedawno uruchomionego wydawnictwa multimedialnego i muzycznego Floor 13.

Machine Gun Kelly: Mainstream Sellout Live from Cleveland the Pink Era to ogrom hitów artysty, m.in. “Bloody Valentine”, “my ex's best friend”, “lonely”, “el diablo”, “I Think I'm OKAY”. W 2022 roku Machine Gun Kelly wyruszył w trasę koncertową na arenach Ameryki i Europy, która zakończyła się koncertem w rodzinnym mieście zespołu, na stadionie First Energy dla 50 tysięcznej widowni.

Zapraszamy 13 maja o g. 19.00 do kin Cinema City w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Częstochowie, Toruniu i Lublinie.

Bilety dostępne są na stronie cinema-city.pl/filmy/machine-gun-kelly-mainstream-sellout


comments powered by Disqus