VHS z Rockym droższe niż gaża Sylvestra Stallone'a

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 15-04-2023 21:30 ()


Oryginalnie zapieczętowane kopie VHS pierwszych trzech filmów o Rockym Balboa zostały właśnie sprzedane na aukcji za 53 750 dolarów. Dużo czy mało? Aby odnieść się do tego z perspektywy filmu wyprodukowanego blisko pół wieku temu, można stwierdzić, że kwota z aukcji to około 20% budżetu oryginalnego filmu i znacznie więcej niż gaża Sylvestra Stallone'a za udział w pierwszej odsłonie cyklu (23 000 dolarów).

Sprzedawane na aukcjach Heritage w Dallas kasety VHS zwróciły uwagę Jaya Carlsona, który nie tylko jest zapalonym kolekcjonerem kaset VHS (tylko oryginalnie zapieczętowanych), ale pełni również funkcję kierownika wysyłkowego w Heritage. Prowadzi też fajny i nostalgiczny Instagram o nazwie „rzadkie i zapieczętowane”. To tam zamieścił więcej informacji na temat kasety wideo z Rockym.

Carlson powiedział również, że Rzadkie, wczesne kasety VHS nie są łatwe do znalezienia, ale wciąż krążą i czekają na odkrycie na wyprzedażach, w sklepach z używanymi rzeczami, w centrach handlowych z antykami i sklepach z używanymi rzeczami. Powinniście wypatrywać Powrotu do przyszłości, ponieważ w zeszłym roku sprzedano go za 75 000 dolarów.

 


comments powered by Disqus