Maj na kanale FOX i FOX Comedy

Autor: FOX POLSKA Redaktor: Motyl

Dodane: 14-04-2023 19:00 ()


W maju moc będzie z widzami kanału FOX! Stanie się to za sprawą weekendowych seansów z kultową sagą „Gwiezdnych wojen”. Przygoda rozpocznie się od „Łotra 1”, ale obejmować będzie również starą trylogię, czyli części od IV do VI. To nie koniec rozrywki. Na kanał powrócą kolejne sezony ulubionych seriali – lekarze z „Chicago Med” w sezonie 8. i specjaliści z „CSI: Vegas” w sezonie 2. Na fanów komedii czeka z kolei wyjątkowo zabawny majówkowy weekend! Na kanale FOX Comedy będzie można zobaczyć takie hity, jak „Goło i wesoło”, „Gliniarz z Beverly Hills” czy „Szkoła rocka”. Stacja przygotowała też premierę nowego serialu – „Duchy” oraz powrót produkcji „Co robimy w ukryciu”.

MAJ NA KANALE FOX

Łotr 1: Gwiezdne wojny historie

Gwiezdne wojny: część IV – VI

PREMIERA: SOBOTY od 6 maja O GODZINIE 20:30

Powtórki w niedziele o 17:30

W związku z Dniem Gwiezdnych wojen, który obchodzony jest 4 maja, na kanale FOX przez cały miesiąc będzie można oglądać kultowe produkcje z wytwórni Lucasfilm. Maraton rozpocznie się 6 maja od emisji „Łotr 1: Gwiezdne wojny historie”, a następnie w każdą kolejną sobotę widzowie będą mogli obejrzeć pierwszą trylogię, czyli „Gwiezdne wojny IV: Nowa nadzieja”, „Gwiezdne wojny V: Imperium kontratakuje” oraz „Gwiezdne wojny VI: Powrót Jedi”.

Chicago Med, sezon 8

(22 odcinki po 1 h)

PREMIERA: ŚRODA 31 maja O GODZINIE 21:05

Kolejne odcinki w środy o 21:05

Powtórki w soboty o 9:10


Lekarze z „Chicago Med” powracają w 8. sezonie, by kolejny raz stawić czoło wyzwaniom i uratować życia pacjentów. W tej części obsadę szpitala czekają spore zmiany. Dr Will Halstead (Nick Gehlfuss) będzie się borykać z problemami z zaopatrzeniem medycznym, dr Sharon Goodwin (S. Epatha Merkerson) będzie czuwać nad jakością opieki medycznej pomimo finansowych problemów placówki, dr Dean Archer (Steven Weber) obejmie kontrolę nad szpitalnym oddziałem ratunkowym, dr Crockett Marcel (Dominic Rains) podejmie się nowej roli w zespole transplantacyjnym, a pielęgniarka oddziałowa Maggie Lockwood (Marlyne Barrett) będzie zmuszona balansować pomiędzy pracą, a problemami rodzinnymi.

CSI: Vegas, sezon 2

(21 odcinków po 1 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 8 maja O GODZINIE 21:05

Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:05

Powtórki w niedziele przed seansem filmowym


Zespół Maxine Roby (Paula Newsome) i Catherine Willows (Marg Helgenberger) powraca, by zadbać o sprawiedliwość w Mieście Grzechu. W drugim sezonie przyjdzie im się zmierzyć m.in. z tajemniczymi wiadomościami pisanymi srebrnym tuszem czy zagadkową śmiercią archeologa.

Dawka śmiechu dla widzów FOX Comedy

W maju widzowie FOX Comedy będą mogli odprężyć się przy dobrze znanych, kultowych komediach. W długi weekend czekać będą na nich tytuły, takie jak „Zoolander” czy „Dziewięć miesięcy”. Stacja przygotowała też gratkę dla fanów seriali komediowych. 22 maja na FOX Comedy zadebiutuje produkcja „Duchy”. A ci, którzy lubią tytuły z dreszczykiem, z pewnością ucieszą się na wtorki nie z tego świata, kiedy emitowany będzie serial „Co robimy w ukryciu”.

Duchy, sezon 1

(18 odcinków po 0,5 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 22 maja 3 ODCINKI OD GODZINY 21:00

Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00

Powtórki we wtorki o 23:00 i w soboty po seansie filmowym


Sam (Rose McIver) i Jay (Utkarsh Ambudkar) to młoda para, która dziedziczy stary, rozpadający się dom. Wbrew wszelkim przeciwnościom losu decydują, że odziedziczoną posiadłość przekształcą w uroczy pensjonat. Wkrótce jednak okazuje się, że dom jest już zamieszkały… przez duchy! Jak dalej potoczą się losy młodej pary? Odpowiedź poznamy już od 22 maja o godzinie 21:00 na kanale FOX COMEDY.

Długi weekend – dużo śmiechu!

W długi weekend na widzów kanału FOX Comedy czekają dobrze znane tytuły, które od wielu lat rozbawiają do łez. Majówkowy relaks upłynie w towarzystwie bohaterów takich produkcji, jak np. „Szkoła rocka”, „Jak urodzić i nie zwariować”, „Ostra jazda” czy dwóch części „Zoolandera”.

 

Sobota – środa

29 kwietnia – 3 maja

Od 12:00

„Jak urodzić i nie zwariować?”

„Goło i wesoło”

„Szkoła rocka”

„Zoolander”

„Borat”

„Jaja w tropikach”

„Dziewięć miesięcy”

„Ostra jazda”

„Gliniarz z Beverly Hills”

„Zoolander 2”

„Naga broń 33 ⅓: Ostateczna zniewaga”

„Kolacja dla palantów”

Wtorki nie z tego świata

Od wtorku

23 maja

Od godziny 21:00

„Co robimy w ukryciu?”


comments powered by Disqus