Kwietniowe premiery VOD od Kino Świat

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 31-03-2023 19:11 ()


Najnowsza komedia twórców hitu „Mayday” z gwiazdorską obsadą, porywająca animacja na podstawie powieści Terry’ego Pratchetta oraz dwie francuskie komedie o różnych obliczach przyjaźni.

Przedstawiamy kwietniowe premiery VOD dystrybutora Kino Świat.

 

ZADZIWIAJĄCY KOT MAURYCY | 7.04

 Zwiastun:

 

„Zadziwiający kot Maurycy” to pierwszy animowany film fabularny oparty na twórczości kultowego pisarza – Terry'ego Pratchetta, którego legendarny cykl „Świat Dysku” sprzedał się w liczbie przeszło 70 milionach egzemplarzy i znajduje się na liście stu najlepiej sprzedających się serii literackich w historii. W oryginalnej wersji językowej animacji głosów bohaterom użyczyli: Emilia Clark, Himesh Patel, David Tennant, Gemma Arterton, a w rolę tytułowego kocura wcielił się Hugh Laurie, czyli nie kto inny jak uwielbiany w Polsce Doktor House.

 

PAN ZABAWKA | 7.04

 Zwiastun: https://vimeo.com/813169993

 Komedia o przyjaźni, zabawie i prawdziwej radości, które są silniejsze i ważniejsze od wszystkich pieniędzy tego świata – nawet jeżeli ma się do czynienia z najbardziej rozkapryszonym synem miliardera! Gwiazdy hitów: „Amelia”, „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra” i „Asterix na Olimpiadzie” (Jamel Debbouze) oraz produkcji: „Poznajmy się jeszcze raz” (Daniel Auteuil), „Spódnice w górę!” (Alice Belaïdi) a także „Skarb Mikołajka” (Simon Faliu) w zwariowanym filmie twórcy „Lucky Lucke’a” – Jamesa Hutha.

 

ŚLUB DOSKONAŁY | 14.04

 Zwiastun:

Jak wiele rzeczy może pójść „nie tak” w najważniejszym dniu Państwa Młodych? O wiele, wiele… WIELE więcej niż myślisz. Oto komedia pomyłek, w której próba ustalenia kto kim jest naprawdę i co przed kim ukrywa, wydawać się będzie nie do rozplątania. „Ślub doskonały” to nowy film producenta hitu „Mayday” – Wojtka Pałysa na podstawie scenariusza, który napisał wraz z reżyserem filmu Nickiem Moranem oraz współautorką niezapomnianych „Lejdis” – Hanną Węsierską.

 

 

POGODA NA PRZYJAŹŃ | 14.04

Zwiastun:

Rodziny się nie wybiera, ale przyjaciół – owszem. Chyba że znacie się jak łyse konie, i czy tego chcesz, czy nie, przyjaciele stali się Twoją rodziną… „Pogoda na przyjaźń” to osadzona w malowniczej Bretanii komedia o grupie przyjaciół i urodzinowym wyjeździe, który przybiera nieoczekiwany obrót, wystawiając na próbę więzi kumpli z dawnych lat. W obsadzie filmu znaleźli się m.in.: ikona współczesnej francuskiej komedii - Franck Dubosc („Kręcisz mnie”, „W rytmie rumby”) i Lambert Wilson („Matrix: Zmartwychwstanie”, „Paryż Pani Harris”).


comments powered by Disqus