Eren Jaeger w Karnecie Bojowym Fortnite Rozdział 4 Sezon 2: MEGA

Autor: Epic Games Redaktor: Motyl

Dodane: 14-03-2023 22:48 ()


 

Stańcie się MEGA w Sezonie 2 Rozdziału 4 Fortnite: Battle Royale. Jeździjciepo szynach do grindu w „MEGA City” i przemierzajcie na motocyklu sportowym ulice tej metropolii. Wyruszcie poza neonowe wieże, by sprawdzić resztę nowego biomu: zróbcie demolkę w „Zaparowanych Źródłach”, przejedźcie się „Nitro Drifterem” po torze „Dzika Driftownia”, trenujcie zdolność posługiwania się „Klingą Kinetyczną ” na „Rozstajach Kenjutsu” – i nie tylko! Z każdym nowym sezonem pojawia się nowy Karnet Bojowy: bohater anime Eren Jaeger będzie dostępny do odblokowania w dalszej części sezonu!

Zwiastun filmowy nowego sezonu można obejrzeć tutaj:

Oto krótki przegląd tego, co pojawi się w nowym sezonie:

Odblokuj Mega Szykowny Karnet Bojowy: Wraz z zakupem karnetu bojowego automatycznie odblokujesz Renza Niszczyciela, który zawsze wygląda jak spod igły, speca od stylu ulicznego Groma, a także niedbale elegancką Akrobatkę oraz, w miarę postępów w Sezonie, inne oryginalne stroje do Fortnite. Później będziesz mógł odblokować strój bohatera anime Erena Jaegera!
Rise and Grind: Poruszaj się po MEGA City dwuosobowym motocyklem Rogue lub czteromiejscowym Nitro Drifterem. Ulice to nie jedyny sposób na poruszanie się po MEGA City. Wskocz na szyny, a następnie jeździcie wokół budynków i swoich wrogów!

Otrzymaj Mega Wsparcie: Wylosujcie nowe Rozszerzenia Rzeczywistości w Sezonie 2 Rozdziału 4! Siedem nowych Rozszerzeń Rzeczywistości zostanie udostępnionych od razu: Poślizg Amunicji, Recykling Strzelb, Nadwyżka Klepu i inne. Dodatkowo, Rozszerzenia Rzeczywistości z Rozdziału 4 Sezonu 1 również zostaną przeniesione do nowego sezonu. Sprawdźcie na blogu Fortnite pełną listę dostępnych

Rozszerzeń Rzeczywistości w nowym sezonie.

Zwiastun rozgrywki można obejrzeć poniżej:

Aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi nowości w Rozdziale 4 Sezonu 2, w tym pełną listę nowych i sprawdzonych, starych broni, prosimy zajrzeć na blogu Fortnite. Zestaw prasowy można pobrać w tym miejscu. Aby uzyskać najnowsze informacje, w tym kiedy dokładnie wystartuje Rozdział 4 Sezon 2, zachęcamy do śledzenia @FortniteGame na Twitterze.


comments powered by Disqus