Contraband Police już dostępne na Steam!

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 11-03-2023 00:06 ()


Stworzone przez warszawskie studio Crazy Rocks i wydane przez PlayWay, Contraband Police zostało właśnie udostępnione na Steam! To unikalne połączenie gry akcji, symulatora i kontroli granicznej przywołuje wspomnienia prosto z klasycznego „Papers, Please”, jednak tym razem w nowoczesnym wydaniu. Twoim zadaniem jest upewnienie się, że nic co nielegalne nie przedostanie się przez granicę, a jeśli tak się stanie… no cóż, przynajmniej miałeś w tym swój sprawiedliwy udział ;)

Rzetelne wykonywanie obowiązków, łapówki, pościgi samochodowe, poszukiwanie kontrabandy i strzelaniny. To wszystko toczy się i zmienia dynamicznie w Contraband Police. Aby dowiedzieć się, jak wygląda gra w rzeczywistości, zapraszamy do obejrzenia naszego premierowego trailera:
Contraband Police - Release Trailer
Więcej o Contraband Police
Jest rok 1981. Jako młody adept szkoły oficerskiej, zostajesz przydzielony do pracy na posterunku granicznym w górskim regionie Karikatki. Wjazd na teren Acaristańskiej Republiki Ludowej podlega ścisłym regulacjom partii, a każdy twój ruch jest monitorowany! Sytuacja na granicy zaostrza się, gdy podczas jednej z interwencji ginie twój towarzysz...
  • Kontrola dokumentów – Każdy przyjezdny musi posiadać komplet ważnych dokumentów. Nawet najmniejsza niezgodność oznacza odmowę wjazdu. Z czasem liczba dokumentów będzie rosła, a błędy będą trudniejsze do wykrycia.
  • Detekcja przemytu – Nasz wywiad regularnie dostarcza informacje o podejrzanych kierowcach. Przeszukuj ich pojazdy korzystając z latarki UV, a następnie użyj odpowiednich narzędzi, aby wydobyć przemycany towar. Żadna ilość kontrabandy nie może przekroczyć granicy!
  • Strzelaniny – W niektórych sytuacjach będziesz zmuszony do użycia broni palnej. Twój posterunek jest ciągłym celem ataków gangu Oberankov'a, a każda misja wyjazdowa niesie za sobą ryzyko starcia z przeciwnikiem.
  • Pościgi policyjne – Zdesperowani przemytnicy mogą podjąć próbę ucieczki ze strefy kontroli. Twoim obowiązkiem jest ich zatrzymać i aresztować! Kupuj i ulepszaj radiowozy, aby poprawić skuteczność pościgów.
  • Zarządzanie posterunkiem – Ulepszaj swój posterunek, aby zwiększyć jego obronność i usprawnić kolejne kontrole. Pamiętaj jednak o rosnących kosztach utrzymania placówki. Poprawne inspekcje, udaremnione przemyty i udane interwencje to kilka ze sposobów na pozyskanie gotówki.
  • Zadania specjalne – Bądź zawsze gotowy do podjęcia nagłej interwencji. Rozwiązuj zagadki kryminalne, wspieraj swoich towarzyszy i krzyżuj plany rebeliantom Krwawej Pięści. Podejmuj decyzje, które przesądzą o dalszych losach Acaristanu.


comments powered by Disqus