Green Hell VR po raz pierwszy w akcji na PS VR2!

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 06-03-2023 21:25 ()


Stworzona i wydana przez Incuvo gra Green Hell VR została zaprezentowana podczas wydarzenia State of Play w wersji na PlayStation VR2! Po udanych premierach na Oculus Store oraz Steam nadszedł czas, aby również użytkownicy bijącej rekordy popularności konsoli Sony sprawdzili swoje umiejętności przetrwania w dzikiej głuszy, zwłaszcza w kontekście świetnych opinii jakie zbierają najnowsze gogle. Green Hell VR, którego premiera zaplanowana jest na 2023 rok, dzięki nowym możliwością headsetu PSVR2 zaoferuje nam kilka wyjątkowych ulepszeń, które pozwolą na jeszcze głębsze zanurzenie w grę o przetrwanie w amazońskim lesie deszczowym. Obejrzyj pierwszy zwiastun ukazujący rozgrywkę na PS VR2, aby posmakować tego, co na Ciebie czeka:
Green Hell VR - Pierwszy Gameplay Trailer z PS VR2
 
Więcej o wersji na PS VR2

PlayStation VR2 pozwala nam przygotować specjalną wersję Green Hell VR bez żadnych wyrzeczeń. Dzięki niesamowitej technologii kontrolera Sense poczujesz w swoich dłoniach ciężar każdej akcji. Funkcje haptyczne sprawiają, że nawet tak prosta czynność jak pociągnięcie cięciwy zapewnia wyjątkowe doznania.

Również headset z feedbackiem do PS VR2 zapewnia nam dodatkowe możliwości, dzięki czemu intensywniej odczujesz wszelkie zajścia, począwszy od walki wręcz, przez ukąszenia owadów, aż do bicia serca naszego dzielnego bohatera. W połączeniu z feedbackiem kontrolera PS VR2 Sense, poziom zanurzenia w rozgrywkę wchodzi na zupełnie nowy poziom.

Warstwa dźwiękowa to kolejny kluczowy czynnik zwiększający immersję w wirtualnym świecie. W przypadku PS5 i PlayStation VR2 udźwiękowienie 3D Audio sprawia, że możesz nie tylko zobaczyć, ale także usłyszeć otaczającą cię przyrodę — owady, deszcz… a także dzikie zwierzęta, które chcą cię zjeść. Dążymy do jak najbardziej dokładnego i wiernego odwzorowania dźwięków dżungli. Naszym celem jest osiągnięcie wyjątkowego wrażenia immersji i przestrzenności.

Warstwa wizualna również pomaga zanurzyć się w grze, zwłaszcza gdy jest to tytuł VR. Green Hell VR oferuje wysokiej jakości grafikę, realistyczne otoczenie i postacie – a wszystko to bez poświęcania płynności rozgrywki. Ważne jest dla nas, aby wszystko działało płynnie, a PS VR2 pozwala zagwarantować stabilną liczbę klatek na sekundę przy dużej szczegółowości środowiska.

Green Hell VR zoferuje również ulepszone oświetlenie, tekstury w wysokiej jakości i realistyczne cienie – wszystko to w natywnej rozdzielczości PS VR2 – oraz inne ulepszenia graficzne, które dodają głębi obrazowi. To wszystko daje wyjątkowe wrażenia wizualne i cieszymy się, że możemy zaprezentować je fanom PlayStation na całym świecie.
 
Więcej o Green Hell VR

Wciel się w rolę Jake'a Higginsa, słynnego antropologa, który gubi się w amazońskiej dżungli. Otoczony różnymi niebezpieczeństwami i wyposażony jedynie w zegarek, plecak i podręczny poradnik przetrwania, musi przetrwać i wrócić do cywilizacji. Podejmij ekscytujące wyzwanie i zobacz, jak długo wytrzymasz w zielonym piekle lasu deszczowego. Twórz różne narzędzia i broń, aby walczyć z drapieżnikami, ścinać drzewa, leczyć się lub łowić ryby w skrywającej niebezpieczeństwa rzece. Zbuduj schronienie, złap za łuk i przygotuj się na przetrwanie – życzymy powodzenia. Z pewnością się przyda!

Stworzone przez studio Incuvo, Green Hell VR bazuje na uznanej przez krytyków grze survivalowej Green Hell, wydanej oryginalnie przez Creepy Jar w 2018 roku na PC, a w 2021 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Green Hell zachwyciło wielu odważnych graczy, sprzedając do tej pory ponad 4 miliony egzemplarzy na wszystkich platformach.

comments powered by Disqus