Poznaliśmy obsadę nowego „Obcego”

Autor: Paragon Redaktor: Motyl

Dodane: 04-03-2023 08:48 ()


Po słabym przyjęciu obrazu Alien: Covenant powrót franczyzy stanął pod znakiem zapytania, chociaż Ridley Scott był gotowy do zrobienia kolejnego filmu. Takowy powstanie, ale już nie z twórcą Gladiatora za kamerą. Fede Alverez (Martwe zło) ma przejąć stery nowego filmu o Obcym, w którym w głównej roli wystąpi Cailee Spaeny (Mare z Easttown). THR ujawniło też resztę obsady.

W obrazie znajdą się również: David Jonsson (Branża), Archie Renaux (Cień i kość), Spike Fearn (The Batman), Aileen Wu (Z dala od domu) oraz Isabela Merced (Rosaline). Wkrótce powinniśmy usłyszeć więcej o projekcie, ponieważ produkcja filmu ma rozpocząć się w Budapeszcie już 9 marca. Fede Alverez wyreżyseruje film na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Rodo Sayaguesem.

Niewiele wiadomo o nowym Obcym, ale mówi się, że Cailee Spaeny zagra postać w typie Ripley. Obsada jest również młodsza niż zwykle, ponieważ fabuła ma skupić się na „grupie młodych ludzi z odległego świata, którzy znajdą się w konfrontacji z najbardziej przerażającą formą życia we wszechświecie”. Ridley Scott jest producentem projektu. Prezes 20th Century Studios, Steve Asbell, powiedział, że zdecydowali się na projekt „wyłącznie dzięki sile prezentacji Fede”, że to „po prostu naprawdę dobra historia z grupą postaci, których wcześniej nie widzieliśmy”.

Podobnie jak ostatnia ekranowa inkarnacja Predatora, Prey, nowy Obcy również trafi od razu na platformę Hulu. Co ciekawe, nie jest to jedyny projekt z Obcym tworzony z myślą o premierze na Hulu, ponieważ w planach wisi cały czas serial telewizyjny, za który odpowiada twórca Fargo, Noah Hawley. Projekt wciąż się produkuje, ale może zadebiutować już w 2023 roku.


comments powered by Disqus