Animal Shelter Simulator debiutuje na PS4 i PS5

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 28-02-2023 20:26 ()


Od 3 marca br. na PlayStation 4 i PlayStation 5 dostępny będzie Animal Shelter Simulator, jedyna w swoim rodzaju gra, w której gracz prowadzi schronisko dla psów i kotów. To tytuł, gdzie trzeba zadbać nie tylko o zwierzaki, ale i o różne sprawy związane ze schroniskiem. Wcześniej Animal Shelter Simulator pojawił się na PC i konsolach Xbox. W I połowie 2023 r. gra trafi też na Nintendo Switch.

Animal Shelter Simulator to gra polskiego studia Games Incubator, która w marcu 2022 r. zadebiutowała najpierw na PC. Odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam wynosi obecnie 84 proc. (na ponad 1500 recenzji graczy). Symulator trafił później też na Xbox One i Xbox Series X|S.

Za przygotowanie i wydanie gry na PlayStation 4 odpowiada Ultimate Games S.A. W ramach wstecznej kompatybilności tytuł działa również na PlayStation 5.

Rozgrywka w Animal Shelter Simulator obejmuje różne aktywności związane z prowadzeniem i zarządzaniem schroniskiem dla psów i kotów. Głównym celem jest dbanie o czworonożnych podopiecznych oraz szukanie dla nich jak najlepszych domów. Twórcy przygotowali system, w ramach którego każdy ze zwierzaków ma swoje indywidualne cechy, a szczegółowe wskaźniki określają ich stan i samopoczucie.

Ten unikalny symulator, stworzony z myślą o młodszych i starszych miłośnikach zwierząt, w szeroki sposób traktuje prowadzenie schroniska, łącząc w odpowiednich proporcjach symulację i zabawę. Z jednej strony można tu np. bawić się ze zwierzakami i leczyć je, a z drugiej – trzeba również zadbać o sprawy ekonomiczne związane z działalnością schroniska” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

W Animal Shelter Simulator gracze znajdą m.in. tryb budowy, który pozwala na planowanie przestrzeni oraz rozbudowę schroniska o kolejne budynki i elementy. Symulator wymaga także zadbania o finanse schroniska, a w luźniejszej chwili gracz może np. zorganizować sesje zdjęciowe dla swoich czworonożnych podopiecznych.

Animal Shelter Simulator – główne cechy:

  • prowadzenie i zarządzanie schroniskiem dla zwierząt;
  • uszczęśliwianie czworonożnych przyjaciół;
  • psy i koty;
  • opieka, zabawy i sesje zdjęciowe;
  • rozwój i rozbudowa schroniska.

Datę premiery Animal Shelter Simulator na PlayStation 4 i PlayStation 5 zaplanowano na 3 marca 2023 r. W I połowie roku gra zostanie wydana także na Nintendo Switch.

 

Animal Shelter Simulator – PlayStation Trailer:

Animal Shelter Simulator (PlayStation Store):

https://store.playstation.com/pl-pl/concept/10006847

Animal Shelter Simulator (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/pl-pl/games/store/animal-shelter-simulator/9p1v3ztgv75f

Animal Shelter Simulator (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1239320/Animal_Shelter/

 

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Animal Shelter Simulator

gatunek: symulacje, familijne, rekreacyjne, przygodowe, niezależne

producent: Games Incubator, Ultimate Games S.A.

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, japoński, koreański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, turecki

liczba graczy: 1

rozmiar pliku:  1,52 GB

data premiery: 3.03.2023 r. (PlayStation 4, PlayStation 5), 25.11.2022 r. (Xbox One, Xbox Series X|S), 23.03.2022 r. (PC – Steam), I poł. 2023 r. (Nintendo Switch)


comments powered by Disqus