Medyczne hity wiosną na FOX

Autor: FOX POLSKA Redaktor: Motyl

Dodane: 26-02-2023 22:49 ()


W marcu widzowie kanału FOX znajdą się pod opieką znanych serialowych lekarzy. Na ekran zawitają kultowe produkcje, takie jak „Dr House” czy premiera „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, którzy powrócą z nowym, 19. sezonem, dostępnym wyłącznie w FOX.

Seriale medyczne od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – oprócz ciekawych medycznych przypadków dostarczają także emocji, wzruszeń, a nierzadko również bawią do łez. Wraz z początkiem marca na kanale FOX czekać będą dwie produkcje, których bohaterów w białych kitlach nie trzeba przedstawiać widzom.

Powrót ulubionych chirurgów

Lekarze z serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” powracają w 19. sezonie, który premierowo dostępny będzie wyłącznie na kanale FOX. Produkcja ma już niemal 18 lat, a przez ten czas jej bohaterowie stali się widzom naprawdę bliscy. Mogliśmy obserwować, jak zmienia się życie głównych postaci i towarzyszyć im przy każdej podejmowanej decyzji. Ale zespół medyczny to nie tylko dobrze znane twarze, z Meredith Grey (Ellen Pompeo) na czele. W najnowszym sezonie do szpitala dołączy nowa grupa rezydentów, a postacie, odgrywające w ostatnich sezonach drugoplanowe role, zmienią swoje pozycje wśród lekarzy z Grey Sloan.

Szczery, aż do bólu

Ironiczny, szczery, a przy tym bezbłędnie diagnozujący nawet te najrzadziej występujące choroby. Taki właśnie jest Dr House, którego widzowie już bardzo dobrze znają. To dzięki swoim celnym, przepełnionym sarkazmem komentarzom, a także odrobinie ekscentryczności Gregory House zaskarbił sobie sympatię fanów na całym świecie. Jednak siła tej produkcji tkwi nie tylko w zabawnych wymianach zdań, ale również w zaskakujących, niecodziennych diagnozach i operacjach. Dodatkowo „Dr House” pokazuje, że lekarz to przede wszystkim człowiek, z takim samym bagażem doświadczeń i emocji jak wszyscy ludzie dookoła. Serial zadebiutował w 2004 roku i doczekał się 8 sezonów, zdobywając liczne nagrody telewizyjne, w tym dwa Złote Globy dla Hugh Laurie’ego grającego tytułowego lekarza. Już w marcu widzowie będą mogli przypomnieć sobie pierwsze odcinki.


19. sezon „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” będzie można oglądać od 8 marca. Nowe odcinki w każdą kolejną środę o godzinie 22:00. Z kolei już od 27 lutego emitowany będzie czwarty sezon „Dr. House’a”, a już 20 marca powróci on z maratonem od pierwszej części. Na tych, którzy będą chcieli przypomnieć sobie wszystko od początku, House będzie czekał od poniedziałku do piątku o godzinie 17:25. Obie produkcje dostępne na kanale FOX.


comments powered by Disqus