Hunt: Showdown. Świętuj piątą rocznicę z nowymi wydarzeniami Twitch Dropów!

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 23-02-2023 17:53 ()


Hunt: Showdown świętuję swoją piątą rocznice z Twich Dropami, oferując wiele nagród w tym Legendarnego Huntera Kill Buyer’a oraz specjalne skrzynie Hunt Anniversary z przedmiotami.

Przez ostatnie pięć lat, Hunt odnosił coraz większe sukcesy. Od rekordowego osiągnięcia liczby aktywnych graczy w ostatnich dwóch latach i regularnie dodawaną zawartością; nowymi mapami, bossami, wydarzeniami na żywo i setkami nowych broni. Tylko w ciągu dwóch lat dodano Stalker Beetle, nowe zadania, mapę The Inferno i DeSalle oraz ulubionego przez fanów produkcji, bossa Scrapbeak.

Wydarzenia na żywo podbijają stawkę z możliwością zgarnięcia nowych nagród. Cała seria Moon Event, która rozpoczęła się od Traitor’s Moon trwała do najnowszego wydarzenia Devil’s Moon pogłębiającego lore świata Hunt:Showdown. Aktywni i nowi gracze zawsze znajdą więcej do odkrycia w Bayou. Nie było lepszego momentu na rozpoczęcie przygody w Hunt!

Twitch Dropy Na Piątą Rocznice

Każdego dnia trwania Twitch Dropów otrzymasz możliwość zgarnięcia nagród za oglądanie Hunt:Showdown na streamach. Żeby dołączyć, gracze muszą połączyć konta Hunt oraz Twitch i oglądać uczestników streamów z Twitch Dropami. Więcej informacji o łączeniu kont i Twitch Dropach można znaleźć na stronie Hunt: Showdown Twitch Drops.

Harmonogram i nagrody:

23 lutego – 2 marca – Oglądaj stream przez 180 minut, żeby odblokować Legendarny Nóż “The Marquis”
24 lutego – 2 marca - Oglądaj stream przez 180 minut, żeby odblokować Legendarną Broń Bornheim No. 3 “Alley Cat”.
25 lutego – 2 marca - Oglądaj stream przez 210 minut, żeby odblokować Legendarnego Mosin-Nagant M1891 Obrez “The Fifth Tale”.
27 lutego – 2 marca - Oglądaj stream przez 210 minut, żeby odblokować “Gator Eye”
28 lutego – 2 marca – Po odblokowaniu Gator Eye (warunek konieczny) oglądaj stream przez 240 minut, żeby otrzymać Legendarnego Huntera „Kill Buyer”
Ekskluzywny Drop:

Gracze mogą również zdobyć ekskluzywny Drop za obejrzenie jednego z filmów partnerów Hunta, Night of the Hunter.

23 lutego – 2 marca – Oglądaj stream przez 210 minut, żeby odblokować „Hera’s Gift”

Nowości w Twich Dropach:

Po raz pierwszy pojawią się losowe dropy specjalnych skrzynek Hunt Anniversary Crates. Gracze, którzy przez dwie godziny dziennie będą oglądać stream w Twitch Drops, otrzymają skrzynię, w której znajdą się różne przedmioty, w tym broń, Hunt Dollars i wyposażenie. Widzowie mogą zdobyć do czterech skrzynek Hunt Anniversary każdego dnia podczas trwania Twitch Drops.

Gra Hunt: Showdown jest dostępna na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Więcej informacji o najnowszym wydarzeniu na żywo i samej grze można znaleźć na stronie www.huntshowdown.com.


comments powered by Disqus