Seth MacFarlane z adaptacją komiksu

Autor: Paragon Redaktor: Motyl

Dodane: 20-02-2023 09:47 ()


Po latach przemycania odniesień do superbohaterów w swoich projektach filmowych i telewizyjnych, Seth MacFarlane wreszcie zabiera się za własną adaptację komiksu. Deadline donosi, że Fuzzy Door Productions MacFarlane'a nabyło prawa do The Shrouded College w celu wyprodukowania telewizyjnej adaptacji serialu dla Peacock.

Scenarzysta Charles Soule i rysownik Will Sliney rozpoczęli publikowanie The Shrouded College dla Image Comics w 2022 roku. W rzeczywistości seria obejmuje wiele tytułów, które zostaną wydane w ciągu najbliższych kilku lat. Pierwsza z serii, Hell to Pay, miała swoją premierę w listopadzie zeszłego roku i przedstawiła Sebastiana i Maię Stone, małżeństwo, które otrzymało magiczne zdolności i zostało zwerbowane przez tytularną uczelnię do znalezienia 666 przeklętych monet. Kolejna odsłona serii, The Bloody Dozen, zadebiutuje jeszcze w tym roku.

The Shrouded College jeszcze nie ma scenarzysty ani showrunnera. Ale Soule i Sliney najprawdopodobniej będą mieli coś do powiedzenia w tej kwestii, ponieważ są również związani z projektem jako producenci wykonawczy. 


comments powered by Disqus