Powrót kultowych seriali czeka na widzów FOX i FOX Comedy

Autor: FOX POLSKA Redaktor: Motyl

Dodane: 14-02-2023 16:38 ()


 

W marcu nadejdzie czas na FOXorelax z ulubionymi serialami! Po pracy czy obowiązkach domowych będzie można odpocząć zarówno przy znanych, jak i nowych produkcjach. Już 8 marca na widzów czeka wielki powrót medyków z „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, którzy w 19. sezonie będą pomagać, ale też bawić i wzruszać. Z kolei od 6 marca o rozrywkę w poniedziałkowe wieczory zadbają „Agenci NCIS: Hawaje” wraz z premierowym sezonem. Znany format powraca w nowej odsłonie, tym razem zabierając widzów w iście rajskie klimaty. Na antenie zadebiutuje też serial „Zagubiony w czasie”. To jednak nie koniec niespodzianek! Na kanał FOX powrócą klasyki, takie jak „Gotowe na wszystko”, „Dr House” czy „CSI: Kryminalne zagadki Miami”. W tak doborowym gronie odpoczynek jest gwarantowany.

MARZEC NA KANALE FOX

Grey’s Anatomy: Chirurdzy, sezon 19

(20 odcinków po 1 h)

PREMIERA: ŚRODA 8 marca O GODZINIE 22:00

Kolejne odcinki w środy o 22:00

Powtórki w piątki o 21:05

Ulubieni lekarze ze szpitala Grey Sloan powracają w 19. sezonie! Ekipę Meredith Grey (Ellen Pompeo) czekają kolejne wyzwania w życiu osobistym oraz trudne przypadki medyczne. Bohaterom przyjdzie się zmierzyć m.in. ze skutkami tornada czy z niełatwym zadaniem, jakim jest edukacja seksualna młodzieży. Po półrocznej przerwie szpital wznowi także przyjmowanie rezydentów, więc w serialu, obok lubianych bohaterów, pojawią się również nowe twarze.

Kolejne historie z udziałem medycznej ekipy będzie można zobaczyć w najnowszym sezonie już 8 marca o godzinie 22:00 na kanale FOX.

 

Agenci NCIS: Hawaje, sezon 1

(22 odcinki po 1 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 6 marca O GODZINIE 20:10

Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:10

Powtórki w soboty i niedziele od 14:40

Seria NCIS, która od lat cieszy się ogromnym sukcesem, powraca w nowej odsłonie. Tym razem widzowie będą mogli przenieść się na słoneczne i urokliwe Hawaje, by poznać zespół agentki specjalnej w Pearl Harbor – Jane Tennant (Vanessa Lachey). Szefowa i jej podwładni będą zmagać się ze sprawami kryminalnymi, które mogą okazać się zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego. A wszystko to w towarzystwie wykwalifikowanych specjalistów i lokalnych mieszkańców Hawajów żyjących w pozornie błogich realiach rajskich wysp.

Czy bohaterom uda się połączyć wyzwania zawodowe z życiem prywatnym? Odpowiedź już 6 marca o godzinie 20:10 na kanale FOX.

 

Zagubiony w czasie, sezon 1

(18 odcinków po 1 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 6 marca O GODZINIE 22:00

Kolejne odcinki w poniedziałki o 22:00

Powtórki w soboty po seansie filmowym

Kultowy serial z 1989 roku powraca! Po ponad 30 latach, kiedy dr Sam Beckett zniknął w akceleratorze, nowa ekipa pod wodzą fizyka Bena Songa (Raymond Lee) bada zarówno niesamowite urządzenie do podróży w czasie, jak i sprawę samego zniknięcia doktora Becketta. Sytuacja nabiera tempa, gdy dowodzący grupą badawczą wchodzi do akceleratora i… również znika! W podróży przez czasoprzestrzeń towarzyszy mu Addison (Caitlin Bassett), będąca hologramem, widocznym jedynie dla Bena.

Jakie tajemnice skrywa fizyk? Co odkryje w czasie swojej niecodziennej podróży? Premiera serialu już w poniedziałek 6 marca o godzinie 22:00 na kanale FOX.

Powrót serialowych klasyków

Są takie produkcje, które nigdy się nie zestarzeją, a ich bohaterowie są nam szczególnie bliscy. W marcu widzowie będą mieli okazję przypomnieć sobie swoje ulubione serialowe klasyki. Powrócą między innymi „Gotowe na wszystko”, które dostarczą słodko-gorzkich emocji i wzruszeń. Nie zabraknie też potężnej dawki ironii i sarkazmu – a to za sprawą 4. sezonu serialu „Dr House”. Na miłośników kryminałów czekać będzie zespół śledczych, pod wodzą Horatio Caine’a, który powróci w 8. i 9. sezonie „CSI: Kryminalne zagadki Miami”.

Od poniedziałku do piątku

od 6 marca

o godzinie 14:40

„Gotowe na wszystko”

Następnie

o godzinie 16:30

„Dr House”

sezon 4.

A od 21 marca

od poniedziałku do piątku

o godzinie 18:20

„CSI: Kryminalne zagadki Miami”

Sezon 8. i 9.

A CO DLA WIDZÓW FOX COMEDY?

Marzec z Benem Stillerem

Kultowy aktor komediowy? To oczywiście Ben Stiller, który od lat rozbawia widzów swoim rolami. Od 11 marca w każdą kolejną sobotę miesiąca o godzinie 18:00 na FOX Comedy będzie można obejrzeć trzy zabawne produkcje z udziałem gwiazdy. Taka dawka humoru z pewnością wprawi widzów w pozytywny nastrój!

11 marca

18:00 – Starsky i Hutch

18 marca

18:00 – Zoolander

25 marca

18:00 – Zoolander 2


comments powered by Disqus