Geralt z Rivii w karnecie bojowym Fortnite już dostępny!

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 08-02-2023 23:21 ()


Geralt z Rivii jest teraz odblokowany w Karnecie Bojowym Fortnite Rozdział 4 Sezon 1! Ukończ zadania Geralta w karnecie bojowym Sezonu 1 Rozdziału 4 Battle Royale, by odblokować jego strój i inne przedmioty. Strona 1 jego zadań jest już dostępna, a strona 2 pojawi się 28 lutego, wraz z aktualizacją 23.50!

Pamiętaj, że do ukończenia zadań Geralta z Rivii wymagany jest zakup karnetu bojowego Sezonu 1 Rozdziału 4.

Chcesz zdobyć jeszcze więcej przedmiotów Geralta z Rivii? Rozpocznij szkolenie w Szkole Lamy, by odblokować specjalny kilof, muzykę z lobby, ikony sztandarów i nie tylko więcej (Karnet Bojowy nie jest wymagany)!

  • Wyzwania Fortnite Szkoła Lamy obejmują cztery ścieżki, z których każda będzie dostępna w nadchodzących tygodniach.
  • W miarę postępów w każdej ścieżce będziesz otrzymywać wyzwania w grze, które można wykonać w trybach Battle Royale i Zero Budowania. Ukończenie zadania odblokowuje następne, dopóki nie natkniesz się na przeszkodę.
  • Po dotarciu do przeszkody gracze pojawi się jedna z wysp fanowskich, w której centrum znajdzie się określony znak Szkoły Lamy.
  • Ukończ wszystkie wyspy stworzone przez fanów i odblokuj emotkę Szkołę Lamy!

Aby dowiedzieć się więcej o Geralcie z Rivii w Fortnite, prosimy zajrzeć tutaj. Aby dowiedzieć się jak wziąć udział w Szkole Llama, kliknij tutaj


comments powered by Disqus