Sztuczki, które poprawią Twoje wrażenia z korzystania z mobilnego Netflixa

Autor: Krzysztof Malinowski Redaktor: Motyl

Dodane: 05-02-2023 22:10 ()


Oto kilka fajnych wskazówek, które powiedzą Ci jak poprawić swoje wrażenia z oglądania ulubionych seriali i filmów na Netfliksie, przy użyciu urządzeń mobilnych. Niezależnie od tego, czy przytulasz się do łóżka, czy stoisz w korku, możesz łatwo uzyskać dostęp do swoich ulubionych filmów i seriali.

Przeglądaj inne aplikacje podczas oglądania Netflixa

Właśnie przyszedł służbowy mail, ale nie chcesz wstrzymywać filmu, gdy atmosfera się zagęszcza i staje się naprawdę ekscytująca? Możesz łatwo odbierać wiadomości w trybie obrazu na urządzeniu mobilnym, podczas gdy Twoje ulubione historie z Netflixa odtwarzane są w tle.

Na urządzeniach z Androidem możesz włączyć tę opcję w sekcji Ochrona prywatności w Ustawieniach. Kliknij "Aplikacje ze specjalnym dostępem" i włącz opcję "Obraz w obrazie".

Na urządzeniach z systemem iOS możesz włączyć tę funkcję w telefonie, włączając opcję "Obraz w obrazie" w Ustawieniach Ogólnych.

Możesz także zmieniać rozmiar, przesuwać lub minimalizować wyskakujące okno.

Nigdy nie przegapiaj gorących nowości

Możesz być na bieżąco z tym, co Netflix ma dla Ciebie, przechodząc do zakładki „Wkrótce” w aplikacji mobilnej i sprawdzając programy i filmy, które wkrótce będą dostępne. Dzięki temu zapoznasz się ze streszczeniami i zwiastunami tytułów, których premiery możesz wyczekiwać. Co by tu jeszcze dodać?

Jeśli nie możesz się doczekać, by dowiedzieć się, kiedy pojawi się nowy sezon Kota Factory, możesz kliknąć ikonę dzwonka „Przypomnij mi”, która dodaje tytuł do „Mojej listy” i powiadamia Cię, gdy tytuł ma premierę na Netfliksie.

Pobieraj z Netflix

Długi czas dojazdu do pracy lub problemy z Wi-Fi w ulubionym rogu sypialni? Spraw, aby Twój telefon stał się przenośnym teatrem i oglądaj ulubione tytuły w dowolnym miejscu i czasie, nawet gdy Internet nie daje rady, dzięki funkcjom pobierania na Netfliksie. Włączenie opcji „Inteligentne pobieranie” w aplikacji mobilnej automatycznie pobiera kolejny odcinek z serii i usuwa ten pobrany wcześniej, który już został obejrzany.

Możesz także włączyć opcję „Pobrane dla Ciebie” na urządzeniu z Androidem, która automatycznie pobiera programy i filmy dostosowane do Twoich upodobań, dając Ci pewność, że zawsze będziesz mieć coś do obejrzenia, niezależnie od okoliczności. Możesz także wybrać, ile treści chcesz pobierać.

Masz również możliwość obejrzenia częściowo pobranego filmu lub odcinka, nawet jeśli zdajesz sobie sprawę, że z powodu problemów z łącznością lub wyczerpanego pakietu pobieranie nigdy nie zostanie ukończone. Gdy ponownie będziesz mieć dostęp do danych, pobieranie dokończy się automatycznie.

Omiń geograficzne ograniczenia

Istnieje kilka sposobów na pokonanie ograniczeń geograficznych i obejrzenie dowolnego filmu. Najczęstszym sposobem jest korzystanie z VPN. VPN ukrywa Twoją prawdziwą lokalizację i pozwala oglądać dowolny film w miejscu, w którym się znajdujesz. Jeśli korzystasz z telefonu z Androidem, możesz łatwo pokonać ograniczenia geograficzne, pobierając najpopularniejszy Android VPN dla miłośników filmów.

Możesz również kupić subskrypcję streamingową, która pozwoli Ci oglądać filmy z dowolnego miejsca na świecie. Inną opcją jest pobieranie filmów i oglądanie ich w trybie offline.

Podziel się swoimi ulubionymi tytułami ze światem

Nie masz dość Tamil anthology lub Navarasa? A może chcesz podzielić się swoją opinią na temat Money Heist? Aplikacja mobilna Netflix umożliwia udostępnianie filmów i programów telewizyjnych, które oglądasz, bezpośrednio na swoich social mediach, w tym na Instagram Stories i Twitterze.

Wybierając „Instagram stories” w menu udostępniania, zostaniesz przekierowany(-na) do aplikacji Instagram, by móc opublikować tytuł filmu lub pokazać, że go oglądasz. Dodaj podpisy i filtry, oznacz znajomych i nie tylko!

Unikaj przypadkowych przerw spowodowanych funkcją blokady ekranu

Omsknął Ci się palec tuż przed ogłoszeniem zwycięskiej drużyny Comedy Premium League, a odcinek zaczyna się od początku? Unikaj frustracji dzięki funkcji blokady ekranu Netflix u dołu ekranu telefonu komórkowego, która pojawia się podczas oglądania filmu. Blokowanie ekranu uniemożliwi problemy spowodowane przypadkowym dotknięciem telefonu, dopóki go nie odblokujesz, naciskając przycisk odblokowania.


comments powered by Disqus