Demo psychologicznego horroru Paranoid na trailerze!

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 05-02-2023 15:52 ()


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym trailerem naszego horroru psychologicznego – Paranoid. Zapowiada on demo, które będzie dostępne będzie dla wszystkich graczy już 6 lutego, podczas wydarzenia Steam Next Fest. Premiera pełnej wersji gry zaplanowana jest na Halloween 2023!

Sanctus ma już gotową stronę na Steam, możesz więc dodać ją do swojej listy życzeń już teraz.

Gra opowiada historię Patricka Calmana, 31-letniego mężczyzny, który stracił całą swoją rodzinę w tajemniczych okolicznościach – jego rodzice zginęli w brutalny sposób, a jego siostra nagle zaginęła z nieznanych przyczyn. Trauma związana z utratą najbliższych zniszczyła psychikę Patricka i sprawiła, że jego własne mieszkanie stało się dla niego więzieniem.

Jedynym członkiem rodziny Patricka, który pozostał przy życiu jest jego zaginiona siostra, której nie widział od ponad 10 lat. Pewnego dnia odbiera on telefon, a głos w słuchawce wydaje się należeć do jego siostry. Ta zapowiada swój przyjazd. Całe wydarzenie sprawia, że nasz bohater musi przełamać swoje dotychczasowe życie w izolacji, narażając się na koszmarne doświadczenia z pogranicza szaleństwa.

Cechy główne
● Dynamiczna, intensywna i brutalna walka
● Egzekucje przy użyciu broni białej, palnej oraz elementów środowiska
● Zagadki logiczne
● Wielowątkowa fabuła łącząca horror psychologiczny z akcją i survivalem
● Realistyczna oprawa wizualna
● Niepokojąca atmosfera mieszająca psychozę i surrealizm


comments powered by Disqus