Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Kiriana

Dodane: 31-08-2007 21:26 ()


’28 tygodni później’

 

Od wybuchu epidemii z części pierwszej minęło 28 tygodni. Do Wielkiej Brytanii przybyły specjalne jednostki, których zadaniem stało się przystosowanie miast do ponownego zaludnienia. Po 5 tygodniach od zarażenia, zakażeni umierali. Z tego powodu jest bezpieczny. Zwłoki spalono, podobnie zresztą jak zwierzęta, czy większość rzeczy codziennego użycia. Rozpoczęło się zaludnianie. Czy jednak na pewno jest bezpiecznie? A może coś pominięto?

Czas: 99 minut

 

’U Pana Boga w ogródku’

 

Kolejna odsłona przygód mieszkańców niewielkiego miasteczka znanego z pierwszej części – „U Pana Boga za piecem”. Tym razem w tej sielankowej krainie, oprócz świadka koronnego zjawi się nowy policjant wprost po akademii. Te dwa zdarzenia wprowadzą całkiem spore zamieszanie.

Czas: 115 minut

 

’Odgobadogroba’

 

Czarna komedia Chorwacko – Słoweńskiej produkcji. Historia mężczyzny zarabiającego na życie pisaniem mów pogrzebowych.

Czas: 103 minuty

 

’Bunt. Sprawa Litwinienki’

 

Film oparto na sprawie zabójstwa byłego agenta FSB – Aleksandra Litwinienki. Mężczyzna zmarł w Londynie po otrzymaniu dawki zabójczego polonu. Film obnaża działania Kremla jak również odnosi się do metod FSB. Film jest antyputinowski przez co budzi wiele kontrowersji.

Czas: 113 minut

Premiery DVD

 

‘Happy Feet – Tupot małych stóp’

W zaprezentowanym nam świecie pingwinów, wybrankę serca zdobywa się poprzez ‘Pieśń’. Każdy pingwin ma własną autonomiczną, tworzoną przez lata ‘Pieśń’, która ma zdobyć serce wybranki/wybranka. No … prawie każdy, nasz główny bohater otrzymał bowiem nieco inny dar, nie potrafi śpiewać, za to doskonale stepuje. Oczywiście będzie to niosło z sobą różnego rodzaju problemy i niesamowite przygody.

Czas: 109 minut

 

 

‘Rocky Balboa’

Od pierwszego gongu minęło 30 lat. Rocky wiedzie spokojne życie prowadząc jadłodajnie. Od śmierci żony nie potrafi nawiązać kontaktu z synem. Wszystko zmieni się gdy Rocky zostanie wyzwany na ostatnią w karierze walkę. Czy znów odniesie zwycięstwo ?

Czas: 98 minut

 

 

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...