Marzenia Napotykają Rzeczywistość: Fortnite Przedstawia The Kid Laroi – Dzikie Sny

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 23-01-2023 19:23 ()


Australijski raper, piosenkarz i autor tekstów The Kid LAROI stał się siłą, z którą liczy się świat — a już teraz jego ulubione przez fanów i zupełnie nowe utwory zabrzmią w Fortnite. Wskakujcie na wyspę The Kid LAROI – Dzikie Sny od godz. 0:01 28 stycznia 2023 i wyruszcie we wciągającą dźwiękową przygodę, obrazującą podróż LAROI od skromnych początków po światową supergwiazdę wypełniającą stadiony.  

Na wyspie pojawi się nowa muzyka LAROI, w tym jego nadchodzący utwór „Love Again”, debiutujący w piątek 27 stycznia. Ponadto zarówno na tej wyspie, jak i na wyspie Afterek zostaną odtworzone trzy niewydane dotąd utwory. 

Zobacz zwiastun wydarzenia: 

  • JAK DOŁĄCZYĆ: Wybierz kafelek THE KID LAROI – Dzikie Sny na ekranie Odkryć lub wpiszcie kod wyspy 2601-0606-9081. THE KID LAROI – Dzikie Sny  Afterek jest również dostępny na ekranie Odkryć lub poprzez wpisanie kodu wyspy 4294-0410-6136. Fortnite jest dostępny na PlayStation, Xbox, Switch, Android, PC i w usługach strumieniowania gier w chmurze. 
  • IKONY I TURNIEJ THE KID LAROI:  Jeszcze przed startem The Kid LAROI – Dzikie Sny  w sklepie gry 26 stycznia pojawią się stroje The Kid LAROI i Łotr LAROI. Jeszcze wcześniej gracze będą mogli wziąć udział w rywalizacji w turnieju The Kid LAROI Cup, dzięki czemu otrzymają szansę na wcześniejsze odblokowanie strojów, a także specjalnej ikony sztandaru i emotki!
  • ZADANIA I NAGRODY THE KID LAROI: Gracze mogą wykonywać zadania The Kid LAROI – Dzikie Sny, aby zdobyć PD i specjalne przedmioty LAROI, w tym muzykę z lobby Love Again i Thousand Milesekran wczytywania LAROI i Łotr oraz graffiti LAROI tu był i Znak LAROI

Wyspy Kid LAROI – Dzikie Sny  i Afterek zostały stworzone we współpracy z twórcami z Alliance StudiosTeam Atomic i TheBoyDilly. Ich częścią jest materiał wideo wyreżyserowany przez Adriena Wagnera i wyprodukowane przez La Pac. Przygoda będzie dostępna w grze przez ograniczony czas —od 00:01, 28 stycznia do godz. 24:00, 27 kwietnia. 


comments powered by Disqus