Kolejna powieść George'a R.R. Martina zostanie zekranizowana

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 20-01-2023 23:42 ()


Nie jest tajemnicą, że George R.R. Martin jest zapracowany kończeniem Gry o tron i sprawowaniem pieczy nad kolejnymi serialami ze świata Pieśni lodu i ognia. Jak donosi Variety, Exile Content Studio zdobyło prawa do ekranizacji Hunter's Run, powieści science fiction z 2007 roku, której Martin jest współautorem z Gardnerem Dozoisem i Danielem Abrahamem.

Książka koncentruje się na Ramónie Espejo, zubożałym robotniku. Ramón wcześniej opuścił Ziemię, aby zarobić na lepsze życie na odległej planecie zwanej Sāo Paulo. Niestety, jego nowe życie nie jest dużo lepsze od poprzedniego. Kiedy pijacka potyczka kończy się śmiercią międzyplanetarnego dyplomaty, Ramón jest zmuszony się ukrywać. Jego wędrówka przez pustynię prowadzi go do odkrycia zaawansowanej rasy obcych, której członkowie są uchodźcami takimi jak on, zmuszając go do konfrontacji z własnymi demonami, jednocześnie próbując uniknąć śmiercionośnych istot pozaziemskich, które go ścigają.

Mark Raso, odpowiedzialny za produkcję Netflixa Kodachrome z 2017 roku, został już zatrudniony przez Exile do wyreżyserowania Hunter's Run. Raso będzie także producentem wykonawczym filmu i napisze scenariusz wraz ze swoim bratem Josephem. W 2021 roku rodzeństwo połączyło siły nad scenariuszem najnowszego filmu Raso, Gdy sen nie nadchodzi, którego premiera odbyła się również w serwisie Netflix.


comments powered by Disqus