Miłość, sceny akcji i zaskakujące katastrofy

Autor: Patrycja Czekaj Redaktor: Motyl

Dodane: 16-01-2023 23:12 ()


Luty to nie tylko miesiąc zakochanych. Choć oczywiście z tej okazji również pojawią się filmy na romantyczne wieczory. O to zadba FOX Comedy, na którym czekać będzie aż osiem produkcji. Dla tych, którzy czekają na premiery, kanał FOX przygotował pierwszy sezon serialu „La Brea”, przedstawiający historię ludzi próbujących rozwiązać zagadkę zaskakującej anomalii, jaka pojawiła się w Los Angeles. Oprócz tego, wraz z szóstym sezonem na ekran powrócą „Rezydenci”. Widzowie będą mieli okazję poprowadzić kolejne dochodzenia wspólnie ze śledczymi z serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami” (sezony 7 i 8). Po przerwie wrócą również strażacy z „Chicago Fire” (sezon 11). Dodatkowo do FOX zawitają trzy kultowe filmowe tytuły – „Punisher”, „Wróg u bram” oraz „Terminator: Genisys”. Szykuje się naprawdę gorący miesiąc!


LUTY NA KANALE FOX

Rezydenci, sezon 6

(13 odcinków po 1 h)

PREMIERA: ŚRODA 22 lutego, O GODZINIE 21:05

Kolejne odcinki we wtorki o 21:05

Powtórki w soboty o 8:15

W szóstym sezonie serialu, na lekarzach, oprócz pełnienia swoich medycznych obowiązków, będzie spoczywać także powinność rzucenia światła na wpływ korupcji politycznej na system opieki zdrowotnej. To właśnie przez nią jakość opieki w szpitalu Chastain jest zagrożona. W tym samym czasie dr Conrad Hawkins (Matt Czuchry) kontynuuje swoją „podróż”, w której próbuje równoważyć nowe życie miłosne, samotne ojcostwo i ratowanie pacjentów. Padma Devi (Aneesha Joshi) i jej nienarodzone bliźniaki staną w obliczu nagłego wypadku medycznego, który jednocześnie pozwoli wykazać się umiejętnościami nowego czołowego chirurga dziecięcego, dr Iana Sullivana (Andrew McCarthy). Medyczna ekipa ujrzy także inną stronę dra AJ Austina (Malcolm-Jamal Warner), który wkraczając w ojcostwo mocno wspiera Padmę. Blask pada również na wpływową parę lekarzy - dr Devon Pravesh (Manish Dayal) i dr Leela Devi (Anuja Joshi), gdy Devon prowadzi własne badania kliniczne, a Leela zostaje mianowana głównym rezydentem. Dyrektor generalny, dr Kit Voss (Jane Leeves), przeżywa bardzo stresujący czas. Jest to związane z prowadzeniem szpitala i niskimi zasobami finansowymi, do tego nowy potencjalny gubernator grozi odcięciem funduszy, a w tym wszystkim jednocześnie wspiera swoją ukochaną, dr Randolpha Bella (Bruce Greenwood), w walce ze stwardnieniem rozsianym. Szósta część serialu to zdecydowanie sezon odnowy i transformacji dla lekarzy w Chastain, którzy wkraczają w nowe etapy swojego życia osobistego i zawodowego.

Jak lekarze poradzą sobie w nowych sytuacjach życiowych i z jakimi medycznymi przypadkami będą się mierzyć tym razem? Odpowiedź już 22 lutego o godzinie 21:05 na kanale FOX.

La Brea, sezon 1

(10 odcinków po 1 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 20 lutego, O GODZINIE 21:05

Kolejne odcinki w poniedziałki, o 21:05

Powtórki w soboty po seansie filmowym

„La Brea” to serial przedstawiający historię, która zaczyna się wraz z nagłym powstaniem ogromnego zapadliska pośrodku Los Angeles, pochłaniającym w swoją głębię setki ludzi i budynków. Ci, którzy tam wpadli, trafiają do tajemniczej i niebezpiecznej pradawnej krainy, gdzie, aby przetrwać muszą zjednoczyć siły. Tymczasem reszta świata desperacko stara się zrozumieć, co się stało. W poszukiwaniu odpowiedzi jedna z rodzin, która została rozdzielona przez tę katastrofę, będzie musiała odkryć tajemnice tego niezywkłego zdarzenia. Tylko w ten sposób odnajdą drogę powrotną i będą mogli znów być razem.

Czy uda się rozwiązać zagadkę powstałego zapadliska? Czy rodzina znów będzie razem? Pierwszy odcinek nowego serialu na kanale FOX już 20 lutego o godzinie 21:05.

A to jeszcze nie koniec…

W lutym na kanale FOX pojawią się także kolejne sezony dwóch ulubionych seriali…

Od poniedziałku do piątku, o godzinie 19:15 widzowie będą mogli oglądać „CSI: Kryminalne zagadki Miami” sezon 7 i 8.

Z kolei w soboty, od 18 lutego, po przerwie powrócą strażacy z „Chicago Fire” w sezonie 11.… oraz trzy trzymające w napięciu wieczory filmowe:

11 lutego

23:55 – Punisher

12 lutego

21:00 – Wróg u bram

26 lutego

20:15 – Terminator: Genisys

LUTY NA KANALE FOX COMEDY

W romantycznym klimacie

Romantyczna, walentynkowa atmosfera rozpocznie się w FOX Comedy już 7 lutego. Na widzów czekać będzie aż osiem filmów, z czego dwa pojawią się premierowo. W tygodniu (od wtorku do piątku) seanse rozpoczną się o godzinie 22:00, zaś w weekendy od 16:00. Jakie tytuły będzie można obejrzeć?

Zgadnij kto

Dziewięć miesięcy

500 dni miłości

Zielona Karta

Jak w niebie

Kate i Leopold – premierowo 12.02

Ostra jazda – premierowo 11.02


comments powered by Disqus