Motorcycle Mechanic Simulator 2021 i Demolish & Build Classic na Nintendo Switch

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 16-01-2023 19:51 ()


Na Nintendo Switch trafią wkrótce Motorcycle Mechanic Simulator 2021 oraz Demolish & Build Classic. Pierwsza z gier pozwala na zrobienie kariery jako mechanik motocyklowy, a w drugim tytule gracz prowadzi firmę budowlano-wyburzeniową. Obie gry zostaną wydane w cyfrowej dystrybucji odpowiednio 20 i 21 stycznia br.

Obie gry pojawiły się najpierw na PC, a za przygotowanie wersji na Nintendo Switch i ich wydanie odpowiada Ultimate Games S.A. Motorcycle Mechanic Simulator 2021 zadebiutuje 20 stycznia, a datę premiery Demolish & Build Classic zaplanowano na 21 stycznia 2023 r.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021

W Motorcycle Mechanic Simulator 2021, grze stworzonej przez Play2Chill S.A., można zostać mechanikiem motocyklowym, który zaczyna od małego garażu, ale ma szanse stworzyć prawdziwą potęgę w tej branży. Tytuł wyróżnia się dużą dawką realizmu oraz szerokim wachlarzem opcji związanych z motocyklową mechaniką. Rozgrywka koncentruje się na realizacji różnorodnych zleceń związanych głównie z naprawami, remontami i budową motocykli.

Twórcy oddali do dyspozycji graczy zróżnicowane typy motocykli, a każdy z nich składa się z ok. 400 różnych części. W trakcie postępów gracz zdobywa punkty doświadczenia oraz środki do wykorzystania na rozwój warsztatu. Motorcycle Mechanic Simulator 2021 oferuje również m.in. opcje testowania motocykli, poszukiwania unikalnych części czy personalizacji sprzętu i garażu.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 – Nintendo Switch Trailer:

 

Demolish & Build Classic

W Demolish & Build Classic, tytule opartym na stworzonym przez Noble Muffins Demolish & Build 2017, gracz prowadzi firmę budowlano-wyburzeniową. Rozgrywka obejmuje m.in. niszczenie różnych konstrukcji, w tym zarówno drewnianych chatek, jak i wielkich biurowców. Gra pozwala jednocześnie na realizację własnych projektów budowlanych. Tytuł wyróżnia się także unikalnym systemem demolki.

Symulator oferuje dostęp do zróżnicowanych maszyn (np. dźwig, buldożer i walec drogowy) oraz wiele zadań do wykonania. Wraz z postępami można kupować bardziej zaawansowane maszyny i wprowadzać dodatkowe ulepszenia. Równocześnie w Demolish & Build Classic prowadzenie firmy wiąże się m.in. z koniecznością zarządzania pracownikami czy dbaniem o stan sprzętu.

Demolish & Build Classic – Nintendo Switch Trailer:


comments powered by Disqus