Jeremy Renner w stanie krytycznym

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 02-01-2023 16:26 ()


Gwiazda Marvel Cinematic Universe, Jeremy Renner, jest w krytycznym, ale stabilnym stanie po wypadku, w wyniku którego doznał obrażeń. Jeremy Renner został przetransportowany do szpitala po tym, jak prawdopodobnie przewrócił się w trakcie odśnieżania.

Rzecznik aktora powiedział portalowi Deadline, że Renner doświadczył wypadku związanego z pogodą podczas odśnieżania. Po wypadku Renner został przetransportowany samolotem do szpitala w niedzielę. Według przedstawiciela Rennera, jego rodzina jest teraz z nim, a aktor ma doskonałą opiekę. Renner mieszka w hrabstwie Washoe County w Nevadzie. W grudniu udostępnił zdjęcie zasypanego samochodu z komentarzem - Opady śniegu przy jeziorze Tahoe to nie żarty. Aktorowi, który 7 stycznia będzie obchodził 52. urodziny, życzymy powrotu do zdrowia. 

Jak donosi TMZ, noga Rennera została przejechana przez pług o nazwie Snowcat. Renner stracił dużo krwi z powodu urazu, jego sąsiad jest lekarzem i był w stanie założyć opaskę uciskową na nogę, dopóki nie przybyli ratownicy medyczni.


comments powered by Disqus