MADNIGHT 2023: Nowy Gameplay z Tormentor i Paranoid, oraz dużo więcej!

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 19-12-2022 23:58 ()


Bydgoskie Madmind Studio, znane ze wstrząsających horrorów (Agony i Succubus), zorganizowało swój własny event, na którym przedstawione zostały najnowsze materiały z ich nadchodzących gier – MADNIGHT 2023: Horror Showcase. Było to dość niezwykłe wydarzenie jak na polską branżę grową, do którego obejrzenia zapraszamy wszystkich sympatyków atmosfery grozy. Re-transmisję można już obejrzeć na oficjalnym kanale studia na YouTube:
MADNIGHT 2023: Horror Showcase
 
PARANOID

Podczas prezentacji po raz pierwszy zaprezentowany został gameplay z PARANOID, który ujawnia m.in. przybliżoną datę premiery gry – Halloween 2023:
Paranoid: Gameplay demo
THE WORLD OF AGONY 

Największe produkcje studia łączy jedno – uniwersum szaleństwa! Każda historia to inni bohaterowie, inne czasy oraz tragiczne wydarzenia związane ze świętą linią krwi, która spaja wszystko w jedną całość:
The World of Agony: Official Trailer
TORMENTOR

Na prezentacji nie mogło zabraknąć najbardziej oczekiwanej gry Madmind Studio. Tormentor rozpocznie swoją krwawą krucjatę już w 2024 roku:
Tormentor: Cannibalism Trailer
SANCTUS

Nowe IP Madmind Studio to też znane nazwiska! Za scenariusz odpowie Jacek Piekara a w rolę głównej bohaterki wcieli się Matylda Damięcka:
Sanctus: Official Reveal Trailer
SUCCUBUS  PS4

Po raz pierwszy pokazano wersję konsolową Succubus, której premiera odbędzie się już w pierwszym kwartale 2023 roku:
Succubus: PS4 Reveal Trailer
AGONY LORDS OF HELL

Zaprezentowano intro jednego z leveli w grze w formie animacji 2d. Sprawdźcie z czym zmierzą się bohaterowie gry. Agony Lords of Hell wraz z demem, wkrótce zwrócą się do graczy o wsparcie na Kickstarterze:
Agony: Lords of Hell Trailer
GRY VR

Na prezentacji nie zabrakło również projektów VR – Agony Unrated VR oraz Succubus: Hellish Orgy VR. Piekło w wirtualnej rzeczywistości jest jeszcze bardziej kuszące:
Succubus Hellish Orgy VR: Reveal Trailer
Agony VR: Official Trailer
INSIDE US

Pierwszy tytuł multiplayer tworzony przez Madmind Studio: After Hours, pozwoli graczom na wspólne zmaganie się z potwornymi historiami. Współpraca jest tutaj kluczem do sukcesu! Inside Us pochłonie fanów horrorów już w 2023 roku:
InsideUS: Reveal Trailer
SHARP X MIND

Zaskakująca produkcja, która zachwyciła graczy na prezentacji, została wskrzeszona dzięki współpracy Madmind z zespołem Eat People Not Animals. Premiera już w przyszłym roku:
Sharp X Mind: Reveal Trailer
HELP ME!

Dzięki współpracy z zespołem Black Rat Studio powstaje tytuł przenoszący graczy w realia Kazachstanu, gdzie główny bohater toczy nieustającą walkę z koszmarami:
Help Me!: Official Kickstarter Trailer
 

comments powered by Disqus