„Jak nie zwariować w Święta” już na VOD

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 15-12-2022 23:16 ()


Twórcy hitów „Cztery gwiazdki” i „Fred Claus – brat Świętego Mikołaja” przedstawiają przewrotną świąteczną komedię romantyczną o odkrywaniu siebie, dojrzewaniu do życiowych zmian i przede wszystkim o tym, że prawdziwa miłość czeka na nas w najmniej oczekiwanych momentach. Tchnące świeżością połączenie klasycznego świątecznego romansu ze śmiałą komedią pełną pikantnych dialogów. „Jak nie zwariować w Święta” opowiada historię kobiety, która tuż po niespodziewanym rozstaniu z chłopakiem decyduje się na dość nieoczywisty i ryzykowny ruch – spędzenie Świąt z rodziną byłego. Czy będzie niezręcznie? Mało powiedziane! Wydarzy się też coś, co pomoże głównej bohaterce lepiej zrozumieć siebie i skieruje jej życie na nowy tor. W rolach głównych występują: Brittany Snow (seria „Pitch Perfect”, „Lakier do włosów”), Justin Long („Jay i cichy Bob powracają”, „Szklana pułapka 4.0”) i Alex Moffat („Saturday Night Live”, „Randki od święta”). Producentem i współscenarzystą komedii jest Vince Vaughn - uwielbiany aktor komediowy, znany z ról w takich przebojach, jak „Sztuka zrywania”, „Stażyści”, „Żądze i pieniądze” i „Polowanie na druhny”.

Jesse (Brittany Snow) nie tak wyobrażała sobie nadchodzące Święta. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem jej chłopak, Shawn (Alex Moffat), oznajmia, że ich związek nie ma przyszłości i muszą się rozstać. Jakby tego było mało, zatroskani rodzice byłego zapraszają ją do siebie na Gwiazdkę. Mimo obaw – wszak może być niezręcznie - Jesse przystaje jednak na osobliwą propozycję i wyrusza do rodzinnego miasteczka Shawna. Oprócz rodziny Campbellów na miejscu zjawia się ktoś jeszcze. Niezapowiedzianą wizytę krewnym składa bowiem David (Justin Long) – czarujący kuzyn Shawna, który od razu wpada kobiecie w oko.

Film można obejrzeć na platformach: Premiery CANAL+, Canal+, Canal+ ONLINE, Player, VoD.pl, Polsat Box Go, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Rakuten, Netia, Inea, Toya.

Premiera VOD: 9 grudnia 2022

Gatunek: komedia romantyczna, film świąteczny

Produkcja: USA 2022

Reżyseria: Clare Niederpruem

Obsada: Brittan Snow ("X", seria "Pitch Perfect", "Bal maturalny"), Justin Long ("Jay i cichy Bob powracają", "Sztuka zrywania"),

JoAnna Garcia ("Ustawka", "Stażyści", "Podstępne druhny"), Julia Duffy ("Newport", "Okrucieństwo nie do przyjęcia", "Głupi i głupszy 2")


comments powered by Disqus