Kontrowersyjny horror pokaże Matyldę Damięcką w klasztorze!

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 09-12-2022 23:13 ()


Madmind Studio, polski developer znany z takich horrorów jak Agony czy Succubus, postanowił zająć się dość drażliwym w dzisiejszych czasach tematem, zainspirowanym tragicznymi historiami, które co jakiś czas docierają do nas z wnętrza Kościoła polskiego. W najnowszej produkcji, zatytułowanej Sanctus, przedstawią nam młodą kobietę, która w poszukiwaniu Boga zdecydowała się wstąpić do klasztoru. Z dala od świata zewnętrznego, staje się jednak ofiarą przeorów, którzy wykorzystują swoją władzę i pozycję by poniżać, torturować i gwałcić młode zakonnice. Wszystko to, jak twierdzą, aby oczyścić je od grzechu!

Sanctus to horror z perspektywy trzeciej osoby (TPP) z elementami erotycznymi. Z okazji ogłoszenia prac nad grą, rodzime studio opublikowało zwiastun, do którego obejrzenia gorąco zachęcamy. Ostrzegamy jednak z pełną świadomością, że nie jest to widok dla osób o słabych nerwach...
Sanctus: Official Reveal Trailer
Sanctus ma już gotową stronę na Steam, możesz więc dodać ją do swojej listy życzeń już teraz:
Dodaj Sanctus do listy życzeń na Steam
Za kulisami
Madmind Studios coraz bardziej rozszerza swoje możliwości. Ich ostatnie posunięcia pomogły w nawiązaniu współpracy z dwojgiem znanych osobistości, które dołączyły do ich zespołu. Pierwsza z nich to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy ostatnich lat – Jacek Piekara, autor bestsellerowej serii „Ja, Inkwizytor”, który stworzył scenariusz i dialogi do Sanctus. Druga to Matylda Damięcka, znana polska aktorka i artystka, użyczająca głosu i  wizerunku głównej bohaterce gry – Annie.
Kilka słów o technologii
Sanctus będzie korzystać z tej samej mechaniki walki i systemu skradania się, co w przypadku Tormentora. Oba tytuły tworzone są w środowisku Unreal Engine 5, pozwalającym na znaczący skok w jakości oprawy audiowizualnej.

Cechy główne
  • System skradania się oraz egzekucji
  • Rozbudowany system dialogów
  • Interakcje ze światem gry w formie mini-gier
  • System walki bazujący na broni białej
  • Rozwiązywanie zagadek oraz łamigłówek
 
Jeśli chcesz uzyskać dostęp do naszych materiałów prasowych w wysokiej jakości, możesz pobrać je z naszego oficjalnego press packa:
Sprawdź press pack
 
Nowa gra to nie wszystko co szykuje dla nas Madmind Studio. Wszystkich miłośników horrorów zapraszamy na MADNIGHT 2023: Horror Showcase! Oprócz nowych materiałów z zapowiedzianych wcześniej gier, takich jak Paranoid czy Tormentor, zaprezentowane zostaną także produkcje od innych twórców horrorów. MADNIGHT 2023: Horror Showcase odbędzie się 15 grudnia 2022 roku. Można go obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube Madmind Studio: https://www.youtube.com/@madmindstudios.a.5314/featured 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

comments powered by Disqus