Arnold Schwarzenegger i Milla Jovovich po raz pierwszy wspólnie na ekranie!

Autor: Wargaming Redaktor: Motyl

Dodane: 23-11-2022 23:27 ()


Już w grudniu i w styczniu gwiazdy Hollywood zaproszą graczy do Operacji Świątecznych w World of Tanks na PC, World of Tanks Blitz i World of Tanks Modern Armor. Zapowiada się gorąca atmosfera!

We właśnie opublikowanym filmowym zwiastunie Arnie i Mila podejmują się najważniejszej misji – muszą ocalić święta dla Artura i jego syna Michała. Dołączcie do ich podróży w pociągu Świąteczny Ekspres, który zawiezie ich do serca zimowej wioski w World of Tanks.

“Występowałam już jako bohaterka filmów bazujących na grach, ale to pierwszy raz kiedy zostałam umieszona w grze… i jestem gotowa do akcji!” mówi Milla Jovovich, ambasadorka i gwiazda Operacji Świątecznych. „Jest to również pierwszy raz, kiedy występuję wraz z legendarnym Arnoldem Schwarzeneggerem. Z nim u boku będziemy oprowadzać graczy po świątecznej wiosce i rozdawać mnóstwo prezentów graczom World of Tanks.”

„W zeszłym roku miałem fantastyczne wrażenia z World of Tanks i kiedy poproszono mnie o powrót od razu odparłem… I’ll be back! Wiedziałem, że tegoroczne wydarzenie będzie specjalne i miałem rację. Jestem zaszczycony móc występować obok niesamowitej Milli  Jovovich, to nasza pierwsza wspólna praca. Nagrody i wyzwania w Operacjach Świątecznych sa jeszcze lepsze w tym roku, a ja łączę dwie rzeczy, które uwielbiam – Święta i czołgi!” dodaje Arnold Schwarzeneggerambasador Operacji Świątecznych, gwiazda filmów akcji i posiadacz czołgu.

Gracze spotkają gwiazdorski duet w garażu, gdzie będą przydzielać wyzwania i zadania. Za ich wykonywanie czołgiści zdobędą nagrody od Milli i Arniego - elementy personalizujące jak skórki czołgów, tematyczne emblematy, napisy, naklejki i dowódców. W World of Tanks PC i na konsolach będzie można również usłyszeć głosy aktorów w grze!  

“Jak wielu spośród milionów graczy na całym świecie oglądałem filmy z Arnoldem i Millą. To premierowe partnerstwo z obiema gwiazdami we wszystkich grach naszej flagowej franczyzy to prawdziwe spełnienie marzeń. Zdecydowanie będzie ono wyjątkowe dla graczy World of Tanks, niezależnie od platformy, na któ®ej grają,” dodaje Christopher Chung, dyrektor franczyzy World of Tanks.

Świąteczne operacje rozpoczną się 1 grudnia i potrwają do 9 stycznia przyszłego roku. Każdy z tytułów ma własne daty i nagrody, dopasowane do danej platformy.

World of Tanks PC

1 grudnia – 9 stycznia 2023

Gracze wezmą udział w serii misji i zadań, aby wygrać elementy personalizujące od Arniego i Milli oraz możliwość zdobycia obu ambasadorów jako dowódców czołgów. Świąteczne Operacje będą miały walutę zwaną zasobami.

World of Tanks Modern Armor

13 grudnia – 2 stycznia 2023

Gracze mogą wybrać “Drużynę Arnolda” lub „Drużynę Milli” i wezmą udział w Operacjach Świątecznych. Nagrody zdobywają za współpracę na rzecz celu całej drużyny.

World of Tanks Blitz

17 grudnia – 27 grudnia 2022

W World of Tanks Blitz po zalogowaniu się do gry gracze otrzymają awatary Arnolda i Milli oraz inne nagrody. Wygrywajcie bitwy, aby otrzymywać nagrody od gwiazd takie jak kamuflaże, przedmioty kolekcjonerskie, a przede wszystkim profil Arnolda!

 

O Milli Jovovich

Milla Jovovich jest światowej klasy aktorką, ulubioną bohaterką kina akcji, piosenkarką, modelką oraz osobą publiczną. Jako modelka występowała w kampaniach takich luksusowych marek jak Prada, Calvin Klein, Chanel, Dior and Armani. Przez szesnaście lat była rzeczniczką prasową L'Oreal Paris, a w jej karierze pojawiła się na ponad 100 okładkach magazynów modowych takich jak Vogue czy Elle. Rola LeeLoo w Piątym Elemencie przyniosła jej międzynarodową sławę. Następnie wystąpiła jako Alice w sześciu filmach z serii Resident Evil, stając się najszybciej rosnącą marką bazującą na grach wideo. Od wielu lat Milla Jovovich jest ambasadorką inicjatyw bliskich jej sercu i ciągle pomaga zbierać fundusze na pomoc dzieciom w potrzebie. Oficjalna strona: http://www.millaj.com/

O Arnoldzie Schwarzeneggerze

Arnold Schwarzenegger jest znany na całym świecie ze swoich rozlicznych osiągnięć: mistrz świata w kulturystyce, spełniony biznesmen, ekolog, filantrop, autor popularnych książek, 38. Gubernator stanu Kalifornia oraz oczywiście gwiazda hollywoodzkich filmów akcji. Występował w rozlicznych filmach, a jego ikoniczne role to Terminator (seria Terminator), Dutch (Predator), John Matrix (Commando) i Trench (Niezniszczalni). Oficjalna strona:  schwarzenegger.com


comments powered by Disqus