„Westworld” skasowany po czwartym sezonie

Autor: Paragon Redaktor: Motyl

Dodane: 06-11-2022 20:29 ()


Nic nie trwa wiecznie, ale chyba nikt nie spodziewał się tak nagłego zakończenia serialu Westworld. HBO wydało oświadczenie w sprawie skasowania serialu. „W ciągu ostatnich czterech sezonów Lisa i Jonah zabierali widzów w niesamowitą odyseję, podnosząc poprzeczkę na każdym kroku. Jesteśmy im niezmiernie wdzięczni, wraz z ich niezwykle utalentowaną obsadą, producentami i ekipą oraz wszystkim naszym partnerom z Kilter Films, Bad Robot i Warner Bros. Television. Dołączenie do nich w tej podróży było ekscytujące”.

Jednak twórcy serialu, Jonathan Nolan i Lisa Joy, chcieli piątego sezonu, aby zakończyć historię. W oświadczeniu Joy powiedziała: „Jonasz i ja zawsze mieliśmy w głowie jakieś zakończenie, które mamy nadzieję osiągnąć, jeszcze nie całkiem do niego doszliśmy”. „Zawsze planowaliśmy piąty i ostatni sezon” – dodał Nolan. „Wciąż prowadzimy rozmowy z siecią i mamy wielką nadzieję, że uda nam się je zrealizować”.

THR zauważyło, że być może największym powodem odwołania programu jest to, że oglądalność dramatycznie spadła w trzecim i czwartym sezonie.


comments powered by Disqus