Ancient Farm na pierwszym zwiastunie. To nowy symulator rolniczy

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 04-11-2022 20:06 ()


Fani gier rolniczych mogą szykować się na zamianę nowoczesnych traktorów i kombajnów na dużo bardziej prymitywne narzędzia. Na PC zmierza Ancient Farm, symulator rolnika i hodowcy z czasów antycznych. Jak zapowiada UF Games S.A., rozgrywka w Ancient Farm będzie zróżnicowana i realistycznie oddająca rzeczywistość antycznych rolników. Data premiery Ancient Farm ma zostać określona w późniejszym czasie.

Ancient Farm to nowy projekt polskiego studia UF Games S.A., które należy do grupy Ultimate Games S.A.

W Ancient Farm gracz wciela się w starożytnego rolnika, który rozpoczyna od niewielkiego skrawka ziemi, ale w perspektywie ma zostanie rolniczym potentatem. Tytuł oferuje widok z perspektywy pierwszej osoby, a gra jest nastawiona na jednoosobową rozgrywkę.

Jak zapowiada UF Games S.A., Ancient Farm w realistyczny sposób przedstawi realia rolnictwa w świecie antycznym. Gracze dostaną do zagospodarowania zróżnicowane i dzikie obszary, które będzie trzeba odpowiednio przygotować – wykarczować, a dopiero potem obsiać i zebrać plony.

Duże znaczenie odgrywać mają też aspekty ekonomiczne i efektywne wykorzystywanie pozyskiwanych surowców, przy jednoczesnym dbaniu o infrastrukturę. Zdobyte środki można będzie z kolei przeznaczać na dalszą ekspansję i rozwój gospodarstwa.

W Ancient Farm fani rolniczych symulatorów dostaną do swojej dyspozycji szeroki wachlarz narzędzi, roślin i zwierząt hodowlanych. Rozgrywka ma obejmować cały szereg typowych dla antycznego rolnictwa aktywności, w tym np. przetwarzanie zboża na mąkę przy zastosowaniu starożytnych technik, kopanie rowów doprowadzających wodę czy konstruowanie budynków gospodarczych z wykorzystaniem pozyskanych surowców.

Ancient Farm – główne cechy:

  • symulator starożytnego rolnika i hodowcy;
  • realia antycznego świata;
  • zróżnicowana rozgrywka;
  • szeroki wybór narzędzi, roślin i zwierząt;
  • budowa rolno-hodowlanej potęgi.

Data premiery Ancient Farm na PC (Steam) ma zostać określona w późniejszym czasie.

Ancient Farm (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1933930/Ancient_Farm/

Ancient Farm | Official Reveal Trailer:


comments powered by Disqus