Pixel Trapps zaprezentuje projekt gry „Shelter of Exiles” na PGA 2022

Autor: Pixel Trapps Redaktor: Motyl

Dodane: 07-10-2022 23:05 ()


Pixel Trapps, spółka zależna Forestlight Games - warszawskiego producenta i wydawcy gier na PC i konsole z grupy PlayWay podczas targów Poznań Game Arena 2022, zaprezentuje projekt tytułu „Shelter of Exiles”. Gra ma być rewolucją na tzw. rynku play-to-earn. PGA to najważniejsze branżowe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Impreza rozpocznie się 7 i potrwa do 9 października.

Studio Pixel Trapps - spółka zależna Forestlight Games przy wsparciu prywatnego inwestora pracuje nad grą blockchain „Shelter of Exiles”. Projekt tytułu przeznaczonego na urządzenia mobilne, będą mogli zobaczyć uczestnicy tegorocznych targów gier komputerowych PGA 2022. Jak zapowiadają producenci - gra będzie rewolucją na tzw. rynku play-to-earn, gdzie gracze zdobywają przedmioty oraz tokeny, które następnie mogą sprzedawać, a tym samym generować dochód.

- Cieszymy się, że zaprezentujemy projekt naszego tytułu podczas Poznań Game Arena - jednej z najbardziej znanych na świecie imprez w branży gier wideo. Mamy nadzieję, że to, co przygotowaliśmy, usatysfakcjonuje przyszłych odbiorców naszej gry. Wierzymy, że znajdziemy ich właśnie m.in. w Poznaniu. „Shelter of Exiles” będzie angażującą przygodą 2D, w której użytkownicy wcielą się w rolę wygnańca poszukującego swojego miejsca na Ziemi. Zamknięty obieg ekonomii pieniężnej gry ma wywołać symbiozę pomiędzy graczem czerpiącym przyjemność z rozgrywki a tym, który poświęca czas na zarobek - mówi Dariusz Kowalski - dyrektor operacyjny Forestlight Games oraz prezes Pixel Trapps.

W „Shelter of Exiles” gracze zmierzą się z wieloma wyzwaniami. Czekają na nich: odkrywanie nowych lokacji, walka z przeciwnikami czy zbieranie rozmaitych materiałów, które pozwolą im ulepszać ich grunty. Dzięki możliwości udziału w społecznościowych referendach będą oni mieli także wpływ na dalsze losy gry. W tytule każdy przedmiot zdobyty przez użytkowników, będzie posiadać swoją realną wartość. Pierwsza fala sprzedaży przedmiotów NFT ruszy w połowie października przy współpracy z metapro.

- Dzięki temu gracz nie musi trapić się czarnym rynkiem, aby móc sprzedawać zdobyte przez siebie przedmioty, ponieważ system umożliwia legalny handel w relacji gra - kryptowaluty. „Shelter of Exiles” pozwali również na czerpanie korzyści z posiadania wirtualnych ziem, dzięki czemu inwestorzy wcześniej niezwiązani z rynkiem gier, mogą zainwestować swój kapitał, a następnie zarabiać na rozwijającej się grze - dodaje Dariusz Kowalski.

Aktualnie Pixel Trapps pracuje również nad produkcją „Farmer Olympics”, która skupi się na farmerskich mini - grach i zakładach między graczami. Z kolei Forestlight Games już 24 października odda w ręce graczy tytuł „Party Maker” na PC - symulator umożliwiający organizację szalonych imprez w rozmaitych miejscach. Nad wersją mobilną gry pracuje Pixel Trapps.

Karta gry „Shelter of Exiles” w metapro market:

https://www.metapromarket.com/app/e87607d0-2412-430e-ac05-48c42c2ca46f

Oficjalna strona Pixel Trapps:  www.pixeltrapps.games

 


comments powered by Disqus