Październikowe premiery VOD od Kino Świat

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 03-10-2022 22:45 ()


Przepiękna animacja o odwadze i sile marzeń, pełen emocji i muzyki romans o przebojowej idolce nastolatków oraz koreański thriller z gwiazdą hitu Netfliksa „Squid Game”.

Zapraszamy do pełnego programu październikowych premier VOD dystrybutora Kino Świat.

 

NIEZGASZALNI | 1.10 – PREMIUM VOD

Zwiastun:

 

Twórcy światowego megahitu „Nietykalni” oraz przebojów „Balerina”, „Jak wytresować smoka 2” i „Kung Fu Panda” przedstawiają jedną z najpiękniejszych animowanych historii ostatnich lat. NIEZGASZALNI to porywająca opowieść o dzielnej dziewczynce, która wbrew stereotypom i licznym przeciwnościom postanawia zrealizować swoje największe marzenie i zostać pierwszą na świecie kobietą strażaczką.

 

 

TENOR | 1.10

Zwiastun:

 

Twórca serialowych przebojów „Wspaniała Pani Maisel” i „Emily w Paryżu” przedstawia pełną humoru i pozytywnej energii komedię o młodym raperze z paryskich przedmieść, którego ścieżki nieoczekiwanie przecinają się z wybitną nauczycielką śpiewu operowego. „Tenor” to inspirująca opowieść o wielkiej pasji, poznawaniu samego siebie i potrzebie odnalezienia własnego głosu.

 

 

PÓŁNOC | 1.10

Zwiastun:

 

Nieprzewidywalny i trzymający w napięciu koreański thriller z gwiazdą światowego fenomenu – serialu Netflix „Squid Game”. Wi Ha-Joon wciela się w rolę zabójcy, którego celem są młode kobiety wracające do domów po pracy. Tym razem drogi niesłyszącej Kyung Mi i bezlitosnego mordercy krzyżują się na mrocznych ulicach miasta. Niedoszła ofiara i jej matka przez całą noc starać się będą uniknąć losu poprzednich ofiar Do Shik.

 

 

NA CHWILĘ, NA ZAWSZE | 15.10 – PREMIUM VOD

Zwiastun:

 

Paweł Domagała jako popularny niegdyś piosenkarz z mroczną tajemnicą i Martyna Byczkowska w roli przebojowej idolki nastolatków, których spotkanie zmieni wszystko, a miłość poruszy do łez! Najnowszy film Piotra Trzaskalskiego, reżysera hitów „Mój rower” i „Edi”.

  

LENA I ŚNIEŻEK | 21.10 – PREMIUM VOD

Zwiastun:

 

„Lena i Śnieżek” to niezwykle ciepła opowieść o nieśmiałej nastolatce i przygarniętym przez nią lwiątku. Czy wielka przyjaźń pomoże im stawić czoła zagrożeniom ze strony przemytników zwierząt oraz szkolnych chuliganów? Odpowiedź rozbawi i zachwyci wszystkich widzów. Nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którzy w obsadzie filmu szybko rozpoznają znane twarze Roberta Kneppera i Wade’a Williamsa – gwiazd kultowego serialu „Prison Break”.


comments powered by Disqus