Wrześniowe premiery VOD od Kino Świat

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 04-09-2022 23:37 ()


Penélope Cruz i Antonio Banderas w błyskotliwej komedii o świecie filmu, roztańczona opowieść o odkrywaniu samego siebie w reżyserii twórcy przebojowej serii „Smak życia” i inspirowany faktami dramat o kulisach wielkiego skandalu ekologicznego

Zapraszamy do pełnego programu wrześniowych premier VOD dystrybutora Kino Świat.

 

BOSCY | 13.09

Zwiastun:

Penélope Cruz i Antonio Banderas, ponownie razem na dużym ekranie! Tym razem w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Obraz „Boscy” znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu.

 

IGRZYSKA ZWIERZAKÓW | 9.09

Zwiastun:

Witajcie w magicznym świecie Sanktuarium – gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli wystarczająco się tego pragnie. To tutaj co roku rozgrywane się wielkie sportowe igrzyska, w których duzi i mali przedstawiciele fauny toczą zaciętą rywalizację o tytuły i cenne puchary. Kto tym razem stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może zupełnie nowy śmiałek i pretendent do medali. Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w kinach, na seansie tej przezabawnej, animowanej komedii dla całej rodziny

 

TAŃCZ, ELISE | 23.09

Zwiastun:

Najnowszy film obsypanego nagrodami na światowych festiwalach Cédrica Klapischa – twórcy m.in. uwielbianej komediowej serii „Smak życia” i „Nieba nad Paryżem”. Rozgrzewająca serca i inspirująca historia o tym, że czasem nawet najgorsza rzecz, która nam się przytrafia, może okazać się początkiem czegoś wspaniałego. „Tańcz, Elise” opowiada o utalentowanej baletnicy, która ulega kontuzji i musi zbudować swoje życie od nowa. W odkryciu samej siebie i odnalezieniu codziennej radości pomaga jej nowa pasja – taniec współczesny. Wulkan emocji i wspaniała energia, która rozsadza ekran i udziela się widzom podczas seansu.

 

GOLIAT | 24.09

Zwiastun:

Oparty na prawdziwych wydarzeniach trzymający w napięciu dramat o kulisach wielkiego skandalu, który niszczył życie ludzi i środowisko. W rolach głównych laureat Cezara – Pierre Niney, pięciokrotnie nominowany do Cezara Gilles Lellouche, dwukrotnie nominowany do Oscara Jacques Perrin oraz uhonorowana nagrodą dla najlepszej aktorki w Cannes Emmanuelle Bercot.


comments powered by Disqus