Poznaliśmy tożsamość nowej Czarnej Pantery?

Autor: Wakanda Times Redaktor: Motyl

Dodane: 27-07-2022 22:18 ()


Po debiucie zwiastuna drugiej części Czarnej Pantery widzowie zastanawiają się, kto przejmie schedę T'challi. Marvel trzyma nową tożsamość Czarnej Pantery w tajemnicy, ale najwyraźniej efekt tajemnicy psuje nowy zestaw LEGO. Potencjalne spoilery poniżej.

Podgląd nadchodzącego zestawu LEGO Black Panther: Wakanda Forever krąży po sieci, ujawniając, która postać nosi zaktualizowaną wersję kultowego kostiumu Czarnej Pantery. Zapowiedziany przez 9to5Toys zestaw LEGO Wakanda Forever, który pojawi się w październiku, przedstawia znaną postać ubraną w aż nazbyt znajomy strój z kilkoma nowymi złoceniami. Istnieją trzy zestawy LEGO oparte na filmie Wakanda Forever, z których wszystkie zawierają siostrę T'challi, Shuri. Zestawy obejmują Sunbird Shuri, Salę Tronową Króla Namora i Laboratorium Shuri. Chociaż nie nazywają Shuri nową Czarną Panterą, postać nosi rozszerzony kostium Czarnej Pantery do każdego zestawu LEGO.

Będąc księżniczka Wakandy ma to sens, że Shuri odziedziczy kostium Czarnej Pantery w nowym filmie. Chociaż zestawy LEGO są dalekie od oficjalnego potwierdzenia, że Shuri (Letitia Wright) zostanie kolejną Czarną Panterą, jest to mocno prawdopodobne. Inni kandydaci to Nakia (Lupita Nyong'o) i Okoye (Danai Gurira). Zobaczymy, czy Marvel podczas D23 Expo 2022 ujawni nową tożsamość Czarnej Pantery. 


comments powered by Disqus