„Smoczy Książę” powraca już w listopadzie z nowym sezonem!

Autor: Ewelina Sikorska Redaktor: Paridae

Dodane: 25-07-2022 12:07 ()


Po latach oczekiwań i krótkim teaserze z zeszłego miesiąca na San Diego Comic Con zaprezentowano dwa nowe materiały z czwartego sezonu ,,Smoczego Księcia". Pierwszy z nich to pierwsze 2 min. premierowego odcinka ,,The Dragon Prince: Mystery of Aaravos", drugi prawdopodobnie też pochodzi z odc. 1. Oba skupiają się na antagonistach serii: Virenie i jego córce Claudii, po wydarzeniach z finału trzeciego sezonu. 

Przy okazji SDCC poznaliśmy też mniej więcej kiedy nowy sezon zobaczymy na Netflixie: będzie to listopad! Nowy sezon będzie krążył wokół postaci tajemniczego elfa Aavarosa, którego chce uwolnić Claudia, a zapobiec temu będą chcieli nasi bohaterowie.  

Warto przy tym wspomnieć, że w oczekiwaniu na nowe przygody naszych bohaterów, w międzyczasie na amerykańskim rynku pojawiło się kilka ciekawych literackich pozycji osadzonych w tym uniwersum m.in. toczące się między sezonem 3 a 4 powieść graficzna ,,The Dragon Prince: Through the Moon", rozgrywające się przed akcją serialu ,,Bloodmoon Huntress" czy książkowa adaptacja serialu.  


comments powered by Disqus