Heavy Metal zapowiada Metalverse!

Autor: Paragon Redaktor: Motyl

Dodane: 24-07-2022 21:44 ()


Heavy Metal chce ugryźć kawałek popkulturowego tortu. Kultowy wydawca science-fiction, fantasy i horroru ogłosił coś wielkiego. Projekt Metalverse będzie składał się zarówno z filmów aktorskich, jak i animowanych programów i filmów! Zwiastun tego projektu możecie obejrzeć poniżej.

Zwiastun zaczyna się od klipów z różnymi wywiadami z wybitnymi reżyserami od Ridleya Scotta, Guillermo Del Toro i Jona Favreau. Następnie przedstawia Taarnę, gwiazdę pierwszego filmu Heavy Metalu i symbol wszystkiego, co związane z heavy metalem. Taarna zakłada swój słynny strój, miecz i rusza do walki! To tutaj otrzymujemy listę nadchodzących projektów! Taarna, Cold Dead War, Dark Wing, Arena Mode, Adrienne James, Sun Eater, Savage Circus, Swamp God i wiele więcej! Zwiastun zapowiada, że projekt obejmie ponad 150 tytułów w bibliotece Heavy Metal.

Heavy Metal świętuje z hukiem w tym roku 45. rocznicę powstania. Wydawnictwo słynie nie tylko ze swojego magazynu, ale z filmu fabularnego z 1981 roku pod tym samym tytułem.


comments powered by Disqus