Zwiastun „Ant-Mana 3” zadebiutował na Comic-Conie

Autor: Człowiek-Mrówka Redaktor: Motyl

Dodane: 24-07-2022 11:11 ()


Marvel Studios zaprosiło wszystkich uczestników San Diego Comic-Con do wymiaru kwantowego, aby po raz pierwszy przyjrzeli się Ant-Manowi i Osie: Quantumanii. Plakat Ant-Mana 3 przedstawia Scotta Langa (Paul Rudd), Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) i Cassie Lang (Kathryn Newton) w nowych strojach. Na plakacie widnieje również Kang Zdobywca (Jonathan Majors), który może sprawić wiele kłopotów bohaterom, jak i w innych projektach MCU. Podczas wydarzenia fani po raz pierwszy rzucili okiem na zwiastun Ant-Mana i Osy: Quantumanii. 

Podczas panelu Kevin Feige przywitał na scenie Paula Rudda i Evangeline Lilly. Feige wyjaśnił, że fani spędzą więcej czasu w wymiarze kwantowym, gdy Ant-Man 3 pojawi się w kinach. Rudd drażnił się, że Scott jest zajęty pisaniem książki i jest z siebie całkiem zadowolony. Książka nosi tytuł „Uważaj na małego faceta”. Lilly mówiła, że tym razem Hope musi stawić czoła swojej kruchości, w przeciwieństwie do ostatniego filmu, w którym była prawdziwym twardzielem. Kathryn Newton mówiła zaś, że Cassie stanie się tym, kim zawsze miała być w nowym filmie. Niestety zwiastun był przeznaczony tylko dla uczestników Hali H.

W zwiastunie wszyscy zostają wciągnięci do wymiaru kwantowego. Bill Murray też jest w filmie i gra faceta odpowiedzialnego za Janet Van Dyne, gdy ta przebywa w wymiarze kwantowym. Zwiastun kończy się wraz z przybyciem Kanga Zdobywcy. M.O.D.O.K. został również potwierdzony w filmie. Poniżej plakat z produkcji. 

 


comments powered by Disqus