Premiera polskiej gry Ski Jump Simulator - rewolucyjne skoki narciarskie

Autor: Ski Jump Simulator Redaktor: Motyl

Dodane: 21-07-2022 19:59 ()


Gra Ski Jump Simulator to najnowszy polski symulator skoków narciarskich zainspirowany kultową serią Deluxe Ski Jump (DSJ), rozszerzony o sieciową rozgrywkę MMORPG. Tytuł zawiera w sobie najlepsze cechy wydanych do tej pory gier tego gatunku. Dodatkowo skupiamy się na rozwoju całej kariery skoczka, jednocześnie rywalizując z innymi graczami. Gra posiada autorski silnik fizyczny skoku oraz oryginalną ścieżkę dźwiękową poznańskiego artysty Bajzla wspartego bitoelektronicznym kolektywem AMBA. A to zaledwie kilka z wielu zalet gry.

Ski Jump Simulator to powiew świeżości na rynku gier sportowych. Tytuł inspirowany dobrze znaną i lubianą „Grą w Małysza”, poszerza swoje horyzonty o rozgrywkę i wątek fabularny. To zdecydowanie duży skok do przodu, jeśli chodzi o rozwój gier narciarskich. Produkcja w maksymalny sposób uzupełnia luki i niedopracowania pojawiające się do tej pory w grach o skokach narciarskich. Eliminacja słabych stron i dostarczenie graczom produkcji gotowej sprawić jak największej satysfakcji to motto przewodnie twórców z SuperNova Intercative, którzy mają na koncie kilka tytułów z gatunku gier online. W Ski Jump Simulator weźmiemy udział nie tylko w pojedynczych skokach, lecz również w wielu turniejach i konkursach. Czeka nas też rywalizacja z innymi o tytuł najlepszego skoczka, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in. fotel gamingowy. Wskoczcie do gry i przekonajcie się sami, jak dobra zabawa na Was czeka!

KARIERA OD ZERA DO BOHATERA

Rozpocznij swoją karierę jako Junior, a zakończ jako Legenda Skoków! Już od pierwszych chwil w grze, cała kariera leży w twoich rękach, a miasteczko jest do twojej dyspozycji. Droga nie jest usłana różami, co wywołuje jeszcze więcej ambicji. Liczne treningi pozwalają doskonalić własne umiejętności. Dodatkowo należy zaglądać do Warsztatu, aby zapewnić sobie odpowiedni sprzęt, który realnie wpływa na jakość Twojego skoku. Czy jednak tylko tyle wystarczy, aby stać się najlepszym?

ROZBUDOWANA ROZGRYWKA

Wyskacz swoją drogę na szczyt podczas licznych zawodów. Weź udział w Turnieju Czterech Skoczni, Pucharze Świata czy Pucharze Kontynentalnym. Bij rekordy i czytaj o własnych sukcesach w najświeższych wiadomościach, dołącz do zabawy online i rywalizuj z graczami z całego świata. A wszystko to za darmo i bez instalacji – gra dostosowana jest zarówno pod desktop, jak i posiada wersję mobilną na smartfony. Ponadto dostępny jest także tryb DEMO, w który można zagrać dosłownie od razu po wejściu na stronę gry!

DEBIUT SPORTOWEGO MMORPG

Ski Jump Simulator pozwala dosłownie eksplorować poszczególne lokacje. Im dalej skaczemy, tym więcej mapy widzimy. Dzięki temu możemy odkryć słynne Easter Eggi na poszczególnych skoczniach. Z dostępnych lokacji mamy - Szczyrk, Oberstdorf, Zakopane,  Vikersund, Planicę oraz najbardziej futurystyczny Pekin 2030. Każda z nich to wyzwanie oparte o indywidualne cechy. Długość zeskoku, kąt nachylenia i kształt realnie zmieniają wymagania odnośnie skoku. Co więcej, warunki pogodowe to nie tylko dekoracje. Generowane dynamicznie warunki pogodowe stanowią kolejne wyzwanie w wykonaniu długiego lotu.  A to wszystko dzięki autorskiemu silnikowi fizycznemu, dzięki któremu poczujemy to, co prawdziwy skoczek narciarski.

WSKAKUJCIE DO GRY

Ski Jump Simulator oferuje graczom rozbudowany wątek fabularny, a jednocześnie rywalizację online z innymi graczami o tytuł najlepszego skoczka. Co ważniejsze, gra nie wymaga instalacji. Wystarczy nam jedynie przeglądarka internetowa lub urządzenie mobilne. A wszystko całkowicie za darmo. Ski Jump Simulator oferuje nam wiele oryginalnie zaprojektowanych lokacji, dopracowaną mechanikę gry i zabawę na długi czas. Wskoczcie do gry i przekonajcie się sami, że warto rozpocząć karierę skoczka narciarskiego.

Soundtrack ze ścieżką dźwiękową gry został wydany jako płyta “Game Over” w wykonaniu Bajzel & AMBA

 


comments powered by Disqus